Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon lip uyumu..

Sametcan93

Kayıtlı Üye
Tekrar ve tekrardan merhaba arkadaşlar bu aralar foruma cok soru soruyor ve yazı yazıyorum ama kusuruma bakmayın :). Bir tuning magazasinda birkaç modifiye yaptırdım bildiğiniz üzere. Bu ön lip için ilk önce cupra sonra ise stylance kalipları geldi fakat ikisi de olmadı çok boşluk kaldı uymuyor yani tek bi tane kaldı o da fr lipi ama aracım ne fr nede fr tamponu var ben anlamadım bu işi aracımın fotografı bu hangi lip uyumlu olur taktıran arkadaşlar ilgilenebilirse uygun olur :)
8106ce3286667940d288b3c8fe25f446.jpg

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lip ısıtacaksın ki esnesin şak diye oturmaz...lipi her adam oturtamaz..o da bi sanat dalı :)
Zaten şu lip işini halledeyim daha da önünden geçmiycem onların foto atamadım bi türlü onun yüzünden liftin aldım bide onları da lipe monte edecektim bekliyorum oyle ısıtmayla falan o boşluk dolmaz komple kırmak lazım en son fr a bakacak işte olmazsa paramı alıo direkt başka yerlere gidicem

bugün arkadasım rize de jetta lipi taktırdı oda senın gıbı denedı olmadı ama jetta lipi oldu...
@katip_bey kardesım resım atarsan seviniriz
Aynen bi fotografini atabilirse arkadas yada numarami vereyim size arkadasin numarasindan isteyelim

Bugün taktırdım jetta lip. bu tampona çok lip uyduruyosun ama bir süre sonra bozuyo kendini güzelde durmuyo. Bu bence gayet şık oldu tek sıkıntısı plastik kırılabilir dikkatli kullanmak gerek onun dışında görüntüsü beni tatmin etti :)

Ekli dosyalar

• lip.JPG
    lip.JPG
    866.7 KB · Görüntüleme: 34
bugün arkadasım rize de jetta lipi taktırdı oda senın gıbı denedı olmadı ama jetta lipi oldu...
@
Bugün taktırdım jetta lip. bu tampona çok lip uyduruyosun ama bir süre sonra bozuyo kendini güzelde durmuyo. Bu bence gayet şık oldu tek sıkıntısı plastik kırılabilir dikkatli kullanmak gerek onun dışında görüntüsü beni tatmin etti :)
kanka gayet güzel olmus güle güle kullan diğer fotolarınıda bekliyoruzz

lip takmak sanat dedik :) bakın aşağıdaki resme adam cebelleşiyor.lip 147 lira orjınal servisten alındı.taktırması 50 lira.bi 20-30 lirada mazot yaktı+aldığım civataları beğenmedi plastik sağlam tutan değişik diş türde civata alındı :) lip baya pahalıya patladı bana :D aha
IMG_20141107_094402.jpg
[doublepost=1454792785,1454792683][/doublepost]
katip neler yapmışsın benden habersiz :) yandan koy bakam nasıl durmuş laa

Çok iyi yaa bende bundan istiyorum jetta lip de getir diyim bizimkine de madem getirsin deneyelim madem

Geri
Üst Alt