Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon-Ledli kapı eşiği

Can F.

Kayıtlı Üye
Merhabalar aşağıdaki ledli kapı eşiklerinden alıyım diyorum ama kullanan yada bir bilgisi olan var mı ? Hangisini almalıyım kararsızım açıkçası.

1) Sadece ön kapı eşikleri için 2 parça gönderiyorlar.
upload_2015-12-16_23-9-1.png

2) 4 parça gönderiyorlar.
upload_2015-12-16_23-17-3.png

Aslında istediğim bu fakat diğerleri saat piliyle çalışırken bunun elektrik aksamına bağlanması gerekiyor :(
2) upload_2015-12-16_23-15-49.png

Benimde hosuma gitti fiyat nedir

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Piller biterse biraz sıkıntı oluyo sok tak ve bulması elektrikli olanı daha kullanislı ve guzel bence.

@G.Kadıoğlu piller için 5 yıl garanti veriyorlar. Yurdum saat piliyle çalışıyor zaten. Ayrıca yapıştırma ve sökme işlemi izlediğim videolarda çok kolay. Bende aracın garantisinin bozulması korkusu olduğundan elektrik aksama karışılması konusunda biraz tedirginim.
@koray Tc Google a ledli kapı eşiği yazarsan birçok satış sitesi hemen yardımcı olacaktır sana.

Görüşlerinizi bekliyorum..

Merhabalar aşağıdaki ledli kapı eşiklerinden alıyım diyorum ama kullanan yada bir bilgisi olan var mı ? Hangisini almalıyım kararsızım açıkçası.

1) Sadece ön kapı eşikleri için 2 parça gönderiyorlar.
Ekli dosyayı görüntüle 10177

2) 4 parça gönderiyorlar.
Ekli dosyayı görüntüle 10179

Aslında istediğim bu fakat diğerleri saat piliyle çalışırken bunun elektrik aksamına bağlanması gerekiyor :(
2) Ekli dosyayı görüntüle 10178
Hocam bnce cok güzel alt ayak ısıklandırmasından cekilir kablo pillileri daha pahalı ben baktım şimdi. Birde pilli kapı altlarını felan sılerken düser farkında bile olmayız

elektrik tesisatı basit bir işlemle tavan lambasından alınıyor, maksimum 15 dk işlem. .
ancak bilmeniz gereken mk3 leonlarda kapı ile basamak arası mesafe az olduğu için ledli kapı eşikleri sürtme yapıyor.kullandıkça ürün üzeri çizikler oluşmaya başlıyor ve hoş bir görünüm olmuyor. zamanla kasisli yada çukurlu yollarda aracın esnemesinden kaynaklı seslerde duymaya başlanılıyor.

@dmts bu dikkat edilmesi gereken bir konu iste. Cunku hemen hemen 200 lira para verilecek bir sey bu. Baska kullanan bu sorunlari yasayan arkadas varsa lutfen gorus bildirebilir mi?
Tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt