Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon led farlar

shekil

Kayıtlı Üye
arkadaşlar
2016 leonum var led paket gece farlarım hiç aydınlatmıyor yagmur varsa hiçbirşey görmüyorum sizdede böylemi şirkette kullandıgım palio bile ışıl ışıl nedendir aracım daha 3000km de ama gece aracı sürerken hiç keyf almıyorum sizdede bu durumu yaşayan varmı

arkadaşlar
2016 leonum var led paket gece farlarım hiç aydınlatmıyor yagmur varsa hiçbirşey görmüyorum sizdede böylemi şirkette kullandıgım palio bile ışıl ışıl nedendir aracım daha 3000km de ama gece aracı sürerken hiç keyf almıyorum sizdede bu durumu yaşayan varmı
Aşağıyı gösteriyor sanırım ondan aydınlatmada sıkıntı oluyor serviste biraz yukarıya kaldırtın daha iyi olacaktır

Buluşma ve iletişim için profilde bulunan numaradan iletişime geçebilirsiniz

Aşağıyı gösteriyor sanırım ondan aydınlatmada sıkıntı oluyor serviste biraz yukarıya kaldırtın daha iyi olacaktır

Buluşma ve iletişim için profilde bulunan numaradan iletişime geçebilirsiniz
bakımı gelince sevise sorarım dedim ama gerçekten ciddi sıkıntı olmaya başladı bi ara servise gideyim

arkadaşlar
Ben bununla alakalı olarak servise gittim bir çaresi yok şimdilik ancak yeni makyajlı kasanın farları olursa değişim olur o da çok para tutar.Ancak far yüksekliğini kaldırıyorlar o kadar.

Ben bununla alakalı olarak servise gittim bir çaresi yok şimdilik ancak yeni makyajlı kasanın farları olursa değişim olur o da çok para tutar.Ancak far yüksekliğini kaldırıyorlar o kadar.
farları kaldırdıklarında bir işe yarıyormu

farları kaldırdıklarında bir işe yarıyormu
Yani ben çok aman aman bir değişiklik yaşamadım.Tabi bol yağmurlu bir havada kara asfaltta deneyemedim ama normal yağmurda çok problem olmadı biraz daha uzak mesafeyi aydınlattığı için az da olsa fark var tabi.Beğenmezseniz yapılan ayarı tekrar eski konumuna aldırırsınız.

Yani ben çok aman aman bir değişiklik yaşamadım.Tabi bol yağmurlu bir havada kara asfaltta deneyemedim ama normal yağmurda çok problem olmadı biraz daha uzak mesafeyi aydınlattığı için az da olsa fark var tabi.Beğenmezseniz yapılan ayarı tekrar eski konumuna aldırırsınız.
peki karşıdan gelenler falan sellektör yaparmı sanki uzunları yakmışım gibi

aynen biara servise gitmem gerek sanırım ücret ne tutuyor
servis benim tanıdık olduğundan ücret ödemedim sormadımda açıkçası ama sanırım ücretsiz yaparlar para alacaklarını sanmam.Benim bulunduğum yerde seat servisi yok vw servisinde yaptırdım.

Geri
Üst Alt