Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon kumanda çalışmıyor

uxxx5

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2 gündür.2006 leon aracımda kumanda sinyal gönderiyor ama kapıları açıp kapamıyor.pilide sağlam .manuel açınca alarm çalıyor.anahtarcıya gittim bilgisayara bağladı kumanda çalışıyor diyor ama kodlayamadı .orjinal anahtarı kumanda değil.başına böle bişi gelen arkadaş var mı yada vbilgisi olan.bana dediği kumanda senkronizasyonu bozulmuş.kumanda olmadan da kullarım ama alarmı nasıl susturacam vede flaşrler yanıyor sürekli:(

acil yardım.

aynı sorun bendede oldu kardeşim normal kitleyince korna çalıyor iyi anahtarcı ustan varsa 5 dk hallediyor ben iki usta gezdim ikincisi halletti 85 tl ile 135 arası yeni sustalı kumandayı kodladık cip le alakalı bi sorun pili takarken bile cipe zarar verebiliyorlarmış tamiri düzen tutmuyor 1 hafta dayanmadı tamir ettirdim suan sorun kalmadı hem daha uzaktan alıyor

aynı sıkıntı benim toledoda var kapıyı her açışımda alarm çalıyo kumanda içindeki şip kopmuş tekrar lehimlettim elektronik cihazla kontrol ettiler tamam dediler ama araca tanıtımını yapamadılar yedek anahtarımda kumanda yok şifresini falan biliyorum ama nasıl tanıtacam ankaraya 150 km uzakta köydeyim civarda yakında servisde yok bilen arkadaş varsa yardım etmelerini rica ediyorum.

ankara merkeze aracınızla gitmeniz lazım yada kayseriye gilip gidiyorsanız ben yardımcı olurum kodlama için ekipmanı olan anahtarcılar yapabilir sorununuzu çözerler bazı cipler uymuyor ama illaki uyan cıkıyor kayseride 85 tl ile 135 arası yapılıyor

anahtarcı değilde servise uğramanız sorununuzu çözecektir

cevaplar için tşkkr sanırım servis yolu görünüyor

Geri
Üst Alt