Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Krom Klima Çerçevesi...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında samuel-beto tarafından paylaşıldı.

1. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Merhaba arkadaşlar bir konuda bilginize ihtiyacım var... Bugün Öğlen Bir alışveriş merkezinde çok yakışıklı Bir Leon gördüm :) Cupra Süperdi Benim Huyumdur Nerde Bi Leon görsem ilk defa görüyormuş gibi bir süzerim incelerim neyse yanından geçerken içine baktım Krom Çerçeve Klima Havalandırmalarının Kenarında Gayet güzel görünüyordu Şöför Tarafı Yolcu tarafı ve orta havalandırma olmak üzere Kromdu... Şimdi size sormak istediğim Serviste Bu krom çerçevelerden varmıdır? varsa ne kadardır? Şimdiden Teşekkür ederim

2. LEON COPA

LEON COPA SCW Üyesi

264
    31
    28
    arkadasim serviste bu kirom parcalardan var ama ben fransadayim fiyatlar ayni degil klima etrafi cercevesi 200 euro

Bunu beğendi. samuel-beto bunu beğendi.
  3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    100 lira civarı serviste var

Bunu beğendi. samuel-beto bunu beğendi.
  4. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Bilgi için Sağol Hocam Peki Ben eğer bunu servisten alırsam takmak için ek işçilik ücreti alırlarmı? Yoksa Takılması basit bişeymidir?

5. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ücret alacaklarını sanmıyorum aero kit kampanyasından almayanlar var o çerçeveleri dolayısı ile ellerinde fazla sayıda vardır bedelsiz takarlar sanırım takılması çok basit arkasında 1 bant var bantı çıkartıyorsun yapıştırıyorsun (orta hava kanalları)yanlarıda (yuvarlak olanlar)çıkartıp krom görünümlü plastik parçayı takıyorlar

6. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Eyvallah Bilgiler için çok sağol hocam... Servisle konuşucm...

7. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Servisle Görüştüm 170 TL Fiyat verdiler...:)

8. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    dur acele etme bende bakayım perşembe yada cuma servisin oradan geçicem senin için uğrarım

9. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    İlgin için Çok Sağol Yekta abi... Önce aradım 188 TL Dediler ardından Kavide bana aracı satan bayanı aradım o kendi arabama alıyorum diye servisle konuştu 170 TL Fiyat verdiler... Ben beklemedeyim o zaman... Sende bir Fiyat alabilirsen ona göre karar vericm... Tekrar sağol...

10. oquzdag

oquzdag SCW Üyesi

58
    3
    8
    resim varmı?

Sayfayı Paylaş