Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Krom Klima Çerçevesi...

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bir konuda bilginize ihtiyacım var... Bugün Öğlen Bir alışveriş merkezinde çok yakışıklı Bir Leon gördüm :) Cupra Süperdi Benim Huyumdur Nerde Bi Leon görsem ilk defa görüyormuş gibi bir süzerim incelerim neyse yanından geçerken içine baktım Krom Çerçeve Klima Havalandırmalarının Kenarında Gayet güzel görünüyordu Şöför Tarafı Yolcu tarafı ve orta havalandırma olmak üzere Kromdu... Şimdi size sormak istediğim Serviste Bu krom çerçevelerden varmıdır? varsa ne kadardır? Şimdiden Teşekkür ederim

arkadasim serviste bu kirom parcalardan var ama ben fransadayim fiyatlar ayni degil klima etrafi cercevesi 200 euro

ücret alacaklarını sanmıyorum aero kit kampanyasından almayanlar var o çerçeveleri dolayısı ile ellerinde fazla sayıda vardır bedelsiz takarlar sanırım takılması çok basit arkasında 1 bant var bantı çıkartıyorsun yapıştırıyorsun (orta hava kanalları)yanlarıda (yuvarlak olanlar)çıkartıp krom görünümlü plastik parçayı takıyorlar

ücret alacaklarını sanmıyorum aero kit kampanyasından almayanlar var o çerçeveleri dolayısı ile ellerinde fazla sayıda vardır bedelsiz takarlar sanırım takılması çok basit arkasında 1 bant var bantı çıkartıyorsun yapıştırıyorsun (orta hava kanalları)yanlarıda (yuvarlak olanlar)çıkartıp krom görünümlü plastik parçayı takıyorlar

Eyvallah Bilgiler için çok sağol hocam... Servisle konuşucm...

dur acele etme bende bakayım perşembe yada cuma servisin oradan geçicem senin için uğrarım

dur acele etme bende bakayım perşembe yada cuma servisin oradan geçicem senin için uğrarım

İlgin için Çok Sağol Yekta abi... Önce aradım 188 TL Dediler ardından Kavide bana aracı satan bayanı aradım o kendi arabama alıyorum diye servisle konuştu 170 TL Fiyat verdiler... Ben beklemedeyim o zaman... Sende bir Fiyat alabilirsen ona göre karar vericm... Tekrar sağol...

Geri
Üst Alt