Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon kolçak

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında yellowdriver tarafından paylaşıldı.

1. yellowdriver

yellowdriver SCW Üyesi

113
    34
    28
    arkadaşlar, bu iki kolçaktan birini (büyük ihtimalle ikiside aynı gibi görünüyor) ebaydan alabilirsem taktırmak istiyorum. orjinalle boyutlar aynı gibi. yabancı dilim yok ve çeviriden de birşey anlamadım. orjinal kolçakta takmak için ayriyeten metal bir aparata ihtiyaç var mı ve eğer öyle bir parça varsa bunda var mıdır acaba? kısaca bunu monte ettirebilirmiyim?
    son olarak ebaydan bana bunu alabilecek veya yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirim. herkese kazasız belasız günler

1- Seat Leon 1P - PASSFORM Mittelarmlehne / Armlehne (NEU) | eBay

2- PASSFORM Armlehne Mittelarmlehne Seat Leon 1P 11/2005- | eBay

2. eScape

eScape SCW Üyesi

365
    106
    43
    Tam tanimlamayi cevirmeye baslamistim ki aklima birden Turkiye'ye yollanip yollanmadigi geldi. Bunlari alamazsiniz, birisi sadece Almanyaya, digeri de Almanya ve Avusturyaya yollaniyor. Baska bakmaniz lazim. Ama yok olsun sen ille de orda ne yaziyo ben bilmek istiyorum dersen cevireyim abi:)

3. yellowdriver

yellowdriver SCW Üyesi

113
    34
    28
    teşekkür ederim. canımız sağolsun. bir ara elimiz bolardığında alacağız veya servis indirimini kollayacağız artık. tekrardan teşekkürler. bu arada ülkemizde hertürlü aracın oem parça ve kolçakları mevcut, şu leon2 nin bir türlü çıkmadı. 250 civarı olsa hemen taktıracamda, 100 TL civarı diğer markalara oem kolçaklar varken 600 TL yi bir kolçağa vermek zoruma gidiyor :(

4. yellowdriver

yellowdriver SCW Üyesi

113
    34
    28
  5. laumexs

laumexs SCW Üyesi

7
    1
    3
    Geçen çıkmacılara gittim hani kazalı bulur alırım diye eleman abi sen yabancı değilsin senin gibi sırada bekleyen 5 kişi var diyince çıkmasınada sıra olduğunu öğrendim :)

6. yellowdriver

yellowdriver SCW Üyesi

113
    34
    28
    ben son eklediğim ürünün türkiye ye kargo edilebildiğini öğrendim. herhalde yarına kadar karar verip, alacağım. 265 TL civarı bir maliyeti olacak bana ama 550 TL ye göre yarı yarıya. ne yapalım artık.

7. Suat001

Suat001 SCW Üyesi

15
    1
    3
    kargo mailiyeti buna dahil mi acaba?

8. yellowdriver

yellowdriver SCW Üyesi

113
    34
    28
    84 euro + 30 euro kargo = 115 euro = 265 TL

9. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    75 Euro üzeri gümrüğe takılabilir, bilginize...

10. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    265 TL ye onu alacağınıza oemvagdakine 100 tl fazla verip alın hem orjinal olur hemde içinize siner:eek:key:

Sayfayı Paylaş