leon kolçak takdırdım :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

leon kolçak takdırdım :)

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında clascocuq tarafından paylaşıldı.

1. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

475
    34
    28
    evet arkadaşlar bugun arabama ne alıyım dıye sıtelerı dolasırken eryayı aradım ve kolçakda kampanya olduğunu işçilik dahil 360 tl verdıklerını soledı ve hemen gıttım 10 dk işlem sonucunda takdırdım cokda hosuma gıtti.ilgilenen arkadalar varsa acele etsınler sınırlı sayıda varmıs . bu arada orda galıba bu sıteden bır arkadasın aracı vardı plaka 34 UK sonunu hatırlamıyorum ama .

2. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    349
    83
    Güle güle kullan çok gerekli bir parça..

3. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

475
    34
    28
    teşekürler. yakın zaman da resımlerınıde eklicem hosuma gıden tarafı tabandakı parcayı cıkarıncada alttakı goslerı kulanabılıyopsunus.bunu bılmıyodum

4. xcoderx

xcoderx SCW Üyesi

174
    13
    18
    hayırlı olsun ...Kol dayamıyı servisten alsak sonradan kendimiz takabilirmiyiz? montaj için servise gitmek şartı yoksa geçmelimi? arabam henuz gelmedi ama ucuz ise şimdiden alayım :)

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    746
    113
    Leonların içinde olması gereken bi ayrıntı güzel ve işlevsell olmuştur eminim güle güle kullan......:eek:key:

6. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    hayırlı olsun, güle güle kullanın,

bugün ben de ordaydım aracımı bakıma bıraktım, karşılaşamadık ama sanırım :)

7. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

475
    34
    28
    teşekürle. cok kulşanıslı oldu iiki almışım.:)

8. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

475
    34
    28
    ben 12 cıvarlarında ordaydım . kısmet baska sefere ınsallah karsılasırız.

9. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    Kampanya Şubat ayında başladı çok beklenen bir kampanyaydi siteden ilan edilmişti saolsun Erya çok arkadas faydalandı benim gibi:)

10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    eryaya bırava cidden bizde kayseride soruyoz 550 tl diyorlar üveyiz biz üvey

canım sıkıldı doğuşa mesaj attım bizim suçumuz ney diye durun bakalım ne yanıt gelecek gerçi cevap verirlerse

Sayfayı Paylaş