Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon kol dayamasını monte etmek için Doğuş "165 lira tutabilir" dedi!

Yhu Artık :mad:
ispanyadan oemvag dan aldığım kol dayamayı kendim monte ettim ve şu an 1 senesini dolduruyor siteden hatırlayan arkadaşlar olacaktır geçen sene fotoğraflarını paylaşmıştım toplamda bana 280 tl gibi bi fiyata denk gelmişti.. bence daha fazla zarar etmeyin ve kendiniz monte edin o kadarda zor bi şey değil alt tarafı dört vida ve bir adet düzgün kesilmiş bir çift taraflı bant :eek:key:
DSC02799.jpg
DSC02800.jpg
DSC02804.jpg
DSC02809.jpg
DSC02810.jpg

Ekli dosyalar

• DSC02799.jpg
    DSC02799.jpg
    90.2 KB · Görüntüleme: 50
  • DSC02800.jpg
    DSC02800.jpg
    94.2 KB · Görüntüleme: 52
  • DSC02804.jpg
    DSC02804.jpg
    94.4 KB · Görüntüleme: 48
  • DSC02809.jpg
    DSC02809.jpg
    92.9 KB · Görüntüleme: 50
  • DSC02810.jpg
    DSC02810.jpg
    94.1 KB · Görüntüleme: 49
ben ispanyadan sipariş ettim. gelincede saat tutmaca 3dk da kendim monte ettim. bu gibi basit işleri her kullanıcının yapabileceğini hatta yapması gerektiğini düşünüyorum. buradan o montaj işlemine 3 saat işçilik yazan servisi, sahibini, teknik yöneticisini saygıyla anıyorum

pardon ispanya'dan nasıl sipariş ettinz ya?
ve ne kadara mal oldu size?
yardımcı olursanız çok sevinirim...

takmak 3 saat sürerrrrr sevişmek bir dakikaaaa
parayı 1 dakikada alıyolarda 3 saatte bayağı bi kol dayıyolarmış helal olsun :)

3 saatte koltukları, kokpiti söker tekrar takar , bi sigara içer üstüne de kolçağı takarım. Bu ne lahana turşusu ?

Yhu Artık :mad:
ispanyadan oemvag dan aldığım kol dayamayı kendim monte ettim ve şu an 1 senesini dolduruyor siteden hatırlayan arkadaşlar olacaktır geçen sene fotoğraflarını paylaşmıştım toplamda bana 280 tl gibi bi fiyata denk gelmişti.. bence daha fazla zarar etmeyin ve kendiniz monte edin o kadarda zor bi şey değil alt tarafı dört vida ve bir adet düzgün kesilmiş bir çift taraflı bant :eek:key:
Ekli dosyayı görüntüle 6712
Ekli dosyayı görüntüle 6713
Ekli dosyayı görüntüle 6714
Ekli dosyayı görüntüle 6715
Ekli dosyayı görüntüle 6716
bende alayım dedim ama 176 € yazıyor ürün bu değilmi? Apoyabrazos piel negra - 1P1061000A

Ben Eryadan kampanyalı almıştım vede 5 dakikada 4 vidayı, şarzlı matkap ile ücretsiz montajlamışlardı sağolsunlar.
Verdiğim parada 360 tl. Hemde karta 6 taksit ödemiştim. :)
ne zaman? ben o fiyata hemen taktırırım. hatta ürünü versinler ben taktıracak yer bulurum ;)

Geri
Üst Alt