Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon kol dayamasını monte etmek için Doğuş "165 lira tutabilir" dedi!

Yanlız bunu tüm doğuşa mal etmemek lazım kendi servisimde (doğuş esenyurtta) parasız taktırırım ben onu 165 lira nedir ya sinirlerim zıpladı enayi arıyorlar.

Bende İzmirdeki servisimde taktırdım 15 dkkada taktılar getirdiler aracımı işçilik ücretide almıyorlar hiç bir zaman

Yorumlarınızı okudukça içimdeki Doğuş oto sevgisi daha da katmerlendi. İlkim otoyla iletişime geçmeye karar verdim, bilgilendirme için teşekkür ederim.

Periyodik bakımlar için Doğuş otoya aracımı teslim etmeyi hiç istemiyorum. İlkim otoyu Seat servisi olarak da önerir misiniz? Ya da aracımızı güvenerek teslim edebileceğimiz başka bir Seat servisi var mıdır Ankara'da?

Allah kimseyi Ankara Konya yolu üzerindeki doğuş oto'nun eline düşürmesin.

ben bu tür servislerin alayını varyaa neyse azımı bozmıcam.ama kanımızı emıyorlar yaa :mad:

Ben Eryadan kampanyalı almıştım vede 5 dakikada 4 vidayı, şarzlı matkap ile ücretsiz montajlamışlardı sağolsunlar.
Verdiğim parada 360 tl. Hemde karta 6 taksit ödemiştim. :)

tam bi fiyasko!

gerçekten insanları artık nasıl aşşağılayıp üstlerinden para kazanacaklarını kurbanlık koyun gibi kullanacaklarını şaşırdılar !!

ben geçens ene ankara doğuştan 470 tl ye aldım kol dayamayı benden de 3 saat sürer deyip öyle bir fiyat istediler dedim olmaz 1 saat parası vereyim derken pazarlık ettim 2 saate düşürdüler 100tlmi neydi ama bu arada parçayı daha görmemiştimgördükten sonra servistekilerin yüzüne bile bakmadım 5 tane vidayı takıp zaten yerleri belli oluyor ancak 1 şekilde tam oturuor çünkü sonra tabanının yapıştırması var onu yapıştırıosunuz bitti tam tamına "0"(sıfır)tl ye maloluyor:)

ben ispanyadan sipariş ettim. gelincede saat tutmaca 3dk da kendim monte ettim. bu gibi basit işleri her kullanıcının yapabileceğini hatta yapması gerektiğini düşünüyorum. buradan o montaj işlemine 3 saat işçilik yazan servisi, sahibini, teknik yöneticisini saygıyla anıyorum

vay ben böyle servisin millet 3 saate motor indirp bindiriyor ne diyor bu akıllılar ya

kardeşim al parçanı git sanayide bir döşemeciye 4 tane vida takacaklar iç kısımdan. altına ses yapmasın diye ince kauçuk koydur ayrıca adama bir paket sigara al güle oynaya takarlar. bırak sanayiyi sen bile yapabilirsin sakın verme o parayı

Geri
Üst Alt