Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon kolçak takdırdım :)

clascocuq

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar bugun arabama ne alıyım dıye sıtelerı dolasırken eryayı aradım ve kolçakda kampanya olduğunu işçilik dahil 360 tl verdıklerını soledı ve hemen gıttım 10 dk işlem sonucunda takdırdım cokda hosuma gıtti.ilgilenen arkadalar varsa acele etsınler sınırlı sayıda varmıs . bu arada orda galıba bu sıteden bır arkadasın aracı vardı plaka 34 UK sonunu hatırlamıyorum ama .

Güle güle kullan çok gerekli bir parça..

teşekürler. yakın zaman da resımlerınıde eklicem hosuma gıden tarafı tabandakı parcayı cıkarıncada alttakı goslerı kulanabılıyopsunus.bunu bılmıyodum

hayırlı olsun ...Kol dayamıyı servisten alsak sonradan kendimiz takabilirmiyiz? montaj için servise gitmek şartı yoksa geçmelimi? arabam henuz gelmedi ama ucuz ise şimdiden alayım :)

Leonların içinde olması gereken bi ayrıntı güzel ve işlevsell olmuştur eminim güle güle kullan......:eek:key:

evet arkadaşlar bugun arabama ne alıyım dıye sıtelerı dolasırken eryayı aradım ve kolçakda kampanya olduğunu işçilik dahil 360 tl verdıklerını soledı ve hemen gıttım 10 dk işlem sonucunda takdırdım cokda hosuma gıtti.ilgilenen arkadalar varsa acele etsınler sınırlı sayıda varmıs . bu arada orda galıba bu sıteden bır arkadasın aracı vardı plaka 34 UK sonunu hatırlamıyorum ama .

hayırlı olsun, güle güle kullanın,

bugün ben de ordaydım aracımı bakıma bıraktım, karşılaşamadık ama sanırım :)

hayırlı olsun, güle güle kullanın,

bugün ben de ordaydım aracımı bakıma bıraktım, karşılaşamadık ama sanırım
ben 12 cıvarlarında ordaydım . kısmet baska sefere ınsallah karsılasırız.

Kampanya Şubat ayında başladı çok beklenen bir kampanyaydi siteden ilan edilmişti saolsun Erya çok arkadas faydalandı benim gibi:)

eryaya bırava cidden bizde kayseride soruyoz 550 tl diyorlar üveyiz biz üvey

canım sıkıldı doğuşa mesaj attım bizim suçumuz ney diye durun bakalım ne yanıt gelecek gerçi cevap verirlerse

Geri
Üst Alt