Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon kolçak takdırdım :)

en iyisi ben yarın erya ya gidiyim ayrıntılıbilgiyi alıyım sonra taktırıyım kolumu sert yere koymaktan direklerim ağrıo :
merak etmeyin bende cok dıkat ederım ıkın sonra sesler gelmesınden gacur gucur taklıtlerınde hep o sorun var . dun servisdekı gökhan beyede soyledım orjınaldekı gıbı monte edılıyo dedı yanı orjınalında olanlarada aynı sekılde monte edılıyomus ve yapıldıktan sonmra bı test ettım salladım fılan ustune bastırdım alttakı kısımla beraber sallanıyo gayet sağlam . kesınlıkle tavsıye ederım.

akşam gittim baktm gayet güzel oluyor 360tl dedi yarın taktırıcam büyük ihtimalle :D

bnmde 2 gün oldu takılalı belkide arabaya yaptığın en mantıklı harcama güle güle kullan :D

bilmiyorum tabe zevkler ve renkler tartışılmaz ama orj çok çok daha güzel die düşünüyorum tabi gene kendi fikrin :)

Geri
Üst Alt