Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon kolçak takdırdım :)

eryaya bırava cidden bizde kayseride soruyoz 550 tl diyorlar üveyiz biz üvey

canım sıkıldı doğuşa mesaj attım bizim suçumuz ney diye durun bakalım ne yanıt gelecek gerçi cevap verirlerse

eryaya telefonla bildirip kargo yolu ile temin edebilirsin

ürünü alsak sonradan motajı kendimiz yapabilirmiyiz arkadaşlar

kendiniz yapamasanız bile bulunduğunuz bölgedeki serviste yaptırabilirsiniz:eek:key:

güle güle kullan arkadaşım fiyatı iyiymiş biz burda soruyoruz ank. hala 525 bi indirmediler

ürünün montajı gayet basıt 3 yada 4 vıdayla monte edılıyo 5 dakkad ayapıldı servısde kendınısde yapabılırsınıs.

az önce eryayı aradım; kargo dedim eft havale online vs vs dedim ama maalesef dışarıya gönderemiyoruz efendim dediler servise gitmek lazımmış :(

buda vag com işine döndü ondada benim arabada hiçbişey açamadık menü boş çıktı ama bunda olmazsa suni deriden yaptırcam içine sünger koydurup araya koycam al sana kol dayama hatta kırda bayırda yastık olarakta kullanırım :)

hayırlı olsun güle güle kullan

eryaya bırava cidden bizde kayseride soruyoz 550 tl diyorlar üveyiz biz üvey

canım sıkıldı doğuşa mesaj attım bizim suçumuz ney diye durun bakalım ne yanıt gelecek gerçi cevap verirlerse

sana nacizane tavisyem..istanbudaki arkadaşlardan birine havale yapman onların alıp sana kargo ile göndermesi..eğer doğuştan sonuç gelmezse ve sen tabi nakit almak istersen

Gerçekten çok eksikliğini hissetiğim bi ayrıntı taktırman iyi olmuş güle güle kullan, bide bikaç foto ekleyebilirsen çok iyi olur fikir vermesi açısından.

arkadaşlar kol dayamayı taktırtmak için servise falan girmenize gerek yok kesinlikle ben kendim taktım 2009 makyajsız olduğu için aracım aux girişi kolçağın altında kalıyordu onun için direk koydum kolçağı oturdu yerine 4-5 tane vida var onları direk monte edin tabanı zaten yapıştırmalı kağıdını çıkartın ve onu da dikkatlice tabana yapıştırın oldu bitti 4-5 vida takmak tabanını yapıştırmak için benden ankara doğuş 100 tl para istemişti ama çok basit eryanın dışından alacak arkadaşların hiç çekinmesine gerek yok

Geri
Üst Alt