Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON Klima göstergesini kadran olarak kullanma - Hız veya devir

Vagcom ile laptop bağlayın. Aklınıza gelebilecek her türlü hız, devir, sıcaklık, basınç vs. grafikleri ile beraber yazıyor =)

bende beceriksizlik diz boyu sanırım baya bir denedim olmadı :D

makyajlıda olumuyomuki bide bu nasıl oluyo bilginiz varmı

vakti zamanında seatcupra.net'te bunu yapmak için hangi no'lu bagaj amortisörünün kullanılcağını da yazmışlardı..
ben de sipariş etmiştim o amortisörü geldi takamadık..büyük gelmişti daha doğrusu bağlantı yerlerine oturtmak imkansızdı..oturmamasının yanında bagaj açma tuşuna basınca bagajı atmasını da bulamamıştık..

vakti zamanında seatcupra.net'te bunu yapmak için hangi no'lu bagaj amortisörünün kullanılcağını da yazmışlardı..
ben de sipariş etmiştim o amortisörü geldi takamadık..büyük gelmişti daha doğrusu bağlantı yerlerine oturtmak imkansızdı..oturmamasının yanında bagaj açma tuşuna basınca bagajı atmasını da bulamamıştık..

golf 6 larda yapanlar çok skoda orj parçadan parça no suile sipariş verip alıolardı herkes yapmıştı :D demek leon a uzun gelior hatta golf 6 ya yapanlar biraz uzun bagaj kapağını kasma gibi bir sıkıntı olduğunu konuşuyolardı :D

golf 6 larda yapanlar çok skoda orj parçadan parça no suile sipariş verip alıolardı herkes yapmıştı :D demek leon a uzun gelior hatta golf 6 ya yapanlar biraz uzun bagaj kapağını kasma gibi bir sıkıntı olduğunu konuşuyolardı :D

amortisörü kasmamıza rağmen yerine oturmuyodu biraz daha kassak kırılcaktı artık amortisör.. :)
bunun yanında videoda da belli oluyo zaten o amortisörün gücü biraz fazla..zank diye kaldırıyo kapağı..arkadan biri dokunsa taksi gibi açılır bagaj sonra.. :D :D

amortisörü kasmamıza rağmen yerine oturmuyodu biraz daha kassak kırılcaktı artık amortisör.. :)
bunun yanında videoda da belli oluyo zaten o amortisörün gücü biraz fazla..zank diye kaldırıyo kapağı..arkadan biri dokunsa taksi gibi açılır bagaj sonra.. :D :D

aynn aynn zaten videodaki araba için sağlıklı değil kapak en sona geldiğinde çok git gel yapıo esnie menteşeler vs çok zarar görüyor

anahtardan basınca ufakta olsa atıyor..o yeterli kapağın açılması için..golf6da da aynı şekilde atıyor çünkü
fakat golf6da amortisör bagaj kapağına bağlanırken arada ufak bi aparat var onu ters çevirince otomatik gibi oluyor çünkü onu ters çevirince hidrolik kısa geliyo hafif açık konumdayken fırlatıyo
bir başka konu sciroccolarda bagaj düğmesi yok bumper var o ufakta olsa fırlatıcı vazifesi görüyor..
gelelim leona ; leonda golf6daki gibi ara aparat yok direk bağlanıyor..bunun yerine skoda hidroliği kullanılıyor..çünkü o kısa geliyor yine hafif açık konumda duruyor..buda fırlatma vazifesi görüyor..fakat bagajın açılabildiği yükseklik ufak bi parça azalıyor :)

Geri
Üst Alt