Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon klima fanı üflemiyor?

darkness

Kayıtlı Üye
2008 stylance modeli dijital klima lı aracımın dün gece çalışan fanı bu gece çalışmadı ve içerisini ısıtmadı ışıkları tüm göstergeleri faal olarak gözüküyor fakat fan üflemiyor fanın üfleme ayarını arttırıyorum yine değişen bişey yok...:(
hava -10 derece acaba donma mı yaptı?
başına böle bişey gelen war mı aramızda?

sigortasını değiştirt sıkıntı çözülecektir. Eski arabamda bende de bu sıkıntı vardı. Ya da yanmadıysa sigorta sigortaları içeri hafiften bastır

klima çalışıpta üfleme zayıf olsaydı polen filtresi tıkanmıştır diyecektim. ama söylediğiniz problem sanırım servislik. soğuktan donma diye birşey olacağını sanmıyorum.

buyuk ıhtımalle klıma motorunda sorun vardır, cevırmıyordur.ama ins sıgorta cıkar motorun tamırı zor oldugu ıcın degıstırılıyo o da bıraz tuzlu:(

servise telefon açtım ve verilen cevap "sıcaklık 0 altındaysa çalışmaması normal" donalımmı yani ne saçma bi cevaptır bu :mad:

Geri
Üst Alt