Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Kırmızı Kaliper Kapağı...

Bir de kaliperleri beyaza boyayıp üzerine seat yazısı yapıştırıp kırmızıya boya sonra Seat stickerını sökmeyi dene :eek:key:

Yazısız kaliper kapakları da var. Sticker'cilerden "Seat Sport" tarzı bir yazı yaptırabilirsiniz.

Sana önerim bu tür parcalaır serviste arama:D bulursanda alma :D 2 ye 5 koyluyor... ki bunu herkez biliyor... piyasada cok var bunlardan inan cok rahat bulursun ama takması cidden zahmetli. Youtube de takılması ile ilgili bi video izlemiştim. usta balata demirlerinin ordan bi parca cıkarıp kapakları ole sabitliyordu yanlıs hatırlamıyorsam :D gecen sene izlemiştim arabayı ilk aldım sıralar bende takmak istiyordum ama 15. cant yemez die durdum:D yakın zamanda bende takarım ama 17 ler istiyor:d

Bende 17'' Agraa Jant var hocam bu janta yakışır diye düşünmüştüm ama iyiki almadan önce konu açmışım ben daha basit bir işlem zannediyordum montaj işini :D ama burda okuduklarımdan sonra kırmızı kaliper kapakları kırmızı başlıklı kız kadar uzak bana artık :D yinede sağolasın...

Geri
Üst Alt