Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Kırmızı Kaliper Kapağı...

16 inç ve üzeri modellere takılıyor.. senin leonda kaç inç jant varsa ona göre alırsın 16-17-18
herhangi bir zararı yada yararı yok sadece görüntüsü var :))

genel olarak piyaasada brembo yazılı olanlar var internet üzerinden alabilirsin yanılmıyosam fiyatı 50-60 lira bişey 4tane takım
sahibinden yada gittigidiyor sitelerine bakabilirsin

Ben o zaman 17'' Alıcm almadan önce araştırdımda fremlemede falan sıkıntılar oluyor gibi şeyler dediler... Ama sağolsun kullanan arkadaş bi sıkıntısı yok dedi... Eğer işçiliği iyi sağlam takan biyer bulursam düşünmeden alıcm hocam bilgiler için sağolasın...

Eyvallah bilgiler için çok sağol hocam... Bende son günlerde leonlarda gördüm hoşuma gitti görüntüsü bende 17'' Agraa Jant var ölçü konusunda sıkıntı olmaz... Ama takılması zahmetli demişsin artık işçiliği iyi olan biyerde taktırıcz... Seat Servisinde satılıyormu peki Üzerinde Seat yazılı falan hem takılması daha garanti olur hem orjinal olur.... Bilgiler için tekrar sağol hocam...
serwiste satılmıyor. Seat yazanına filanda rastlamadım hiç. internette yada sanayide aksesuarcılarda cok rahat bulabilirsin. takması zahmetli çünkü bazen delerek takıyorlar, bazende somunlu widalarla takıolar. geneldede 50-60 tl işçilik istiolar :D

serwiste satılmıyor. Seat yazanına filanda rastlamadım hiç. internette yada sanayide aksesuarcılarda cok rahat bulabilirsin. takması zahmetli çünkü bazen delerek takıyorlar, bazende somunlu widalarla takıolar. geneldede 50-60 tl işçilik istiolar :D

OOoo Parçalar 50-60 TL + İşçilik 50-60 TL + Doğru Düzgün takılması gerekiyor... Onları uzaktam sevmek aşkların en güzeli... :D

ağırlığı ne kadarmıs arastırdınmı cok agırsa performans kaybı yasarsın

Ağır değil plastik malzemeden üretiliyorlar fakat montaja göre balataları değiştirirken sıkıntı stres yaratabilir:)

Eyvallah bilgiler için çok sağol hocam... Bende son günlerde leonlarda gördüm hoşuma gitti görüntüsü bende 17'' Agraa Jant var ölçü konusunda sıkıntı olmaz... Ama takılması zahmetli demişsin artık işçiliği iyi olan biyerde taktırıcz... Seat Servisinde satılıyormu peki Üzerinde Seat yazılı falan hem takılması daha garanti olur hem orjinal olur.... Bilgiler için tekrar sağol hocam...

Sana önerim bu tür parcalaır serviste arama:D bulursanda alma :D 2 ye 5 koyluyor... ki bunu herkez biliyor... piyasada cok var bunlardan inan cok rahat bulursun ama takması cidden zahmetli. Youtube de takılması ile ilgili bi video izlemiştim. usta balata demirlerinin ordan bi parca cıkarıp kapakları ole sabitliyordu yanlıs hatırlamıyorsam :D gecen sene izlemiştim arabayı ilk aldım sıralar bende takmak istiyordum ama 15. cant yemez die durdum:D yakın zamanda bende takarım ama 17 ler istiyor:d

Ağırlığı performansı etkilediği gibi aerodinamiği de bozuyormuş =)

Geri
Üst Alt