Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Kaza...

Çok geçmiş olsun iyi size birşey olmamış...
Bu arada aracın resimlerini bir ben göremiyorum sanırım bir aracı perte çıkarmışlığım var görsem yorum yapabilirdim:)

Hocam sağ sol perde araçta ne kadar hava yastığı varsa açıldı...

Söylediğine göre, sen o işi araştırmasan üstüne düşmesen bile (ki işin peşini bırakma) sigorta şirketi arabanı perte ayırıp sana yenisinin parasını tahsil etmek zorunda.. üstünede sen ekler ESP lisini alırsın fakat kaza anını anlattığın mesajını tekrar okudum, bizim araçlar o kadar kolay kontrolden çıkmıyor yahu (ESPsizde olsa, yoksa bende ESP varda benimmi haberim yok) Yolda yağış yada herhangi bir maddeden ötürü bir kayganlık sözkonusumuydu birde araç savrulmadan öncemi bastınız frene yoksa savrulduktan sonramı?

Hocam ESP gerçekten %100 olması gereken bişey çünkü o hızda nasıl savruldu anlamadım virajda yoktu frene asılınca birde hafif direksiyonu çevirince allah bullak oldu... Hocam Trafik poliçesi AK sigorta Sigorta şirketide EUROKA...[/QUOTE]

bugun benimde onume bi araba atladı hızım 90 dan azdı frene asılıp saga kırdım ama adam onumden kacmasa ustune cıkıyordum bnm araba bi sacmaladı on tarafı sallandı 5cm yay var ondan da olabilir bi tıkırtılar geldi cunku demek 120 ile gitsek aynı sorunu yaşıyacaktık.suan arabadan tırstım gercekten.Tekrar geçmiş olsun kardeşim.

Ayrıca hız düşük olmasa bile o hızlarda aşırı sert olmamak kaydıyla ani şerit değiştirmelerde bu şekilde sonuç doğmaz ya yerde yağ toz çakıl vs olabilir ya da frenle beraber yön değiştirilmiştir. abs var diye yüksek hızlarda frenle yön değiştirmek çok tehlikeli

buyuk gecmıs olsun abi :(
Eyvallah kardeşim sağol...

Çok geçmiş olsun iyi size birşey olmamış...
Bu arada aracın resimlerini bir ben göremiyorum sanırım bir aracı perte çıkarmışlığım var görsem yorum yapabilirdim:)

Hocam resimlerin linklerini ilk sayfaya attım yükleyemedim resimleri... ama o resimler vince yükleme faciasından önce ondan sonra epey hasar aldı ben bugün serviste son halini çektim sana müsait bir zamanda gönderirim bi göz atarsın...

Söylediğine göre, sen o işi araştırmasan üstüne düşmesen bile (ki işin peşini bırakma) sigorta şirketi arabanı perte ayırıp sana yenisinin parasını tahsil etmek zorunda.. üstünede sen ekler ESP lisini alırsın fakat kaza anını anlattığın mesajını tekrar okudum, bizim araçlar o kadar kolay kontrolden çıkmıyor yahu (ESPsizde olsa, yoksa bende ESP varda benimmi haberim yok) Yolda yağış yada herhangi bir maddeden ötürü bir kayganlık sözkonusumuydu birda araç savrulmadan öncemi bastınız frene yoksa savrulduktan sonramı?

Aynen öyle hocam... bizim satıcı bayan gerçekten pırlanta gibi insandır bende gerekeni yapıcm dedi dediğine göre ya parayı ödüceklermiş pert olursa yada aynı aracı vericeklermiş dediğim gibi ESP siz asla düşünmüyorum...
Hocam Aracın yol tutuşu inanılmaz güzel 5 aydır kullanıyorum ESP olsa eminim daha güzel olur çünkü kardeşimde yeni opel astra var ondan biliyorum ESP nin keyfini... Bizim araçlar ESP siz olmasına rağmen yol tutuşu iyi dediğim gibi 120 le gidiyordum önce frene bastım yoksa arkadan çarpıcaktım sonra sağa attım o da sağa geçince frene yine bastım arkadan kaymaya başladı bariyer başlangıcındanda uçtu...

bugun benimde onume bi araba atladı hızım 90 dan azdı frene asılıp saga kırdım ama adam onumden kacmasa ustune cıkıyordum bnm araba bi sacmaladı on tarafı sallandı 5cm yay var ondan da olabilir bi tıkırtılar geldi cunku demek 120 ile gitsek aynı sorunu yaşıyacaktık.suan arabadan tırstım gercekten.Tekrar geçmiş olsun kardeşim.

o tıkırtı TCS devreye girince tork ayarı yapıyor

Hocam ESP gerçekten %100 olması gereken bişey çünkü o hızda nasıl savruldu anlamadım virajda yoktu frene asılınca birde hafif direksiyonu çevirince allah bullak oldu... Hocam Trafik poliçesi AK sigorta Sigorta şirketide EUROKA...

bugun benimde onume bi araba atladı hızım 90 dan azdı frene asılıp saga kırdım ama adam onumden kacmasa ustune cıkıyordum bnm araba bi sacmaladı on tarafı sallandı 5cm yay var ondan da olabilir bi tıkırtılar geldi cunku demek 120 ile gitsek aynı sorunu yaşıyacaktık.suan arabadan tırstım gercekten.Tekrar geçmiş olsun kardeşim.[/QUOTE]

Allah korusun geçmiş olsun ucuz atlatmışşsın hocam... aynen benim duruma benzer bir durum allahtan hızın çok yokmuş ucuz atlatmışşsın ... lütfen dikkatli olun çünkü dönüşü yok bir saniye hocam bir saniyede hayat bitebilir... benim kaza yaptığım yerin orda araç bariyere girmiş bariyer bıçak gibi kesmiş sürücüyü ikiye ayırmış çok ucuz atlattım...

Ayrıca hız düşük olmasa bile o hızlarda aşırı sert olmamak kaydıyla ani şerit değiştirmelerde bu şekilde sonuç doğmaz ya yerde yağ toz çakıl vs olabilir ya da frenle beraber yön değiştirilmiştir. abs var diye yüksek hızlarda frenle yön değiştirmek çok tehlikeli

Hocam yol tertemizdi yağış falanda yoktu önümdeki araç orta şeritte aşırı yavaş gidiyordu kamyon hızında gidiyordu sola geçicektim arkadan selektörle gelenler vardı sağa geçtim o da geçti frene asıldım o an kaydı fren ve ani şerit değişimiyle...

Ayak frendeyse o tıkırtı abs den geliyordur. Ayak gazda değilse ve patinaja düşmemişse araba havada süzülse tcs nin ruhu duymaz.

aynen haklısın ahmet gerçi bizde ne fren ne gaz hiç bişey yapmayıp aniden direksiyon kırınca ESP tıkırdatıo :)

Geri
Üst Alt