Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Kaza...

gecmıs olsun kardesım .. cana gelcegıne mala gelsın dıyelım artık ama kesın olarak perte cıkar aracın bu konuda rahat ol ben ıbızamla kaza yapmıstım sadece on taraf dagılmıstı hava yastıkları acılmıstı on lastıklerde dahı cızık yoktu aracı perte cıkardılar oyuzden senın dedıklerıne gore yuzde yuz dıyebılırım ..tekrar gecmıs olsun
Eyvallah hocam içimi rahatlattı biraz söylediklerin dediğim gibi ön kaputta darbe var ön sol lastik amortisörden kopmuş... yan kapı parçalanmış tavan ve direkler çökmüş arka cam patlamış iç dikiz aynası emniyet kemeri parçalanmış fren ve gaz sürtünmenin etkisiyle kopup parçalanmış şansıman inmiş tespitlerim bunlar...
çok çok geçmiş olsun...

Çok çok sağol hocam eksik olma...

Bu arada havayastıkları açıldıysa kesin perte ayırırlar ;)

çok geçmiş olsun.yınede çekıcının aracı dusurdugunude tutanaga ekletseydın.kasko kıllık yaparsa elınde kozun olsun.ve arac dustugunde ne soyledıler konuyla ılgılı o becerıksızler ?

Tam tersini duyuyorum bende. Pert ederler. Servisin işine gelmiyor pek. iş yapacakları için:)
Bilenle oturup konuşun en doğrusu bu. Hakkınızda hayırlısı olsun.

geçenlerde sitemizden cupmert kaza yaptı ..araç pertlikti sigorta firması toplanır dedi..aracıda gördüm airbag açmış yolcu tarafndanda açmış..

Doğrudur, okadar sürer ama arkadaşların dediğinin aksine şunu söyliyebilirim, arabayı sigorta şirketleri perte ayırmak istemezler çünkü size gelecek arabanın parası ceplerinden çıkar yani, eğer sizin aracınıza yapılacak masraf yeni verilecek olanın % 70 ini bulursa o takdirde size yenisini verirler ve pert olan aracıda ya o şekilde yada tamir ettirerek satma yoluna giderler dolayısıyla sigorta şirketi maddi olarak bu işten en az zarar la çıkmaya çalışır doğası gereği ve sizin madur olup olmamanızla ilgilenmez bu sebeple bu işin peşini bırakmayın güncel takipçisi olun ekspertiz hasar raporu çıkarırken orda olmaya bakın, size verilen arabanın vesairenin gösterişine aldanmayın sakın..
Hocam diğer mesajda olanları saydım şanzımandan tut hava yastıkları ön kaputtan tut çatı direkler sol kapı fren gaz pedal amortisörler arka cam bunları kafamdan hesaplıyor 25- 30milyar civarı tutacak hasarlar sırf hava yastıklarının tanesi 2.5 milyarmış o yüzden hasarda epey çıkacak...

kardeşim çok geçmiş olsun valla bende de esp yok allaha emanet gidiyoruz dedigine göre aracin aslında yol tutuşu iyi nasıl kontrolu kayboldu o hizda anliyamadim
bir de kasko şirketinin ismini ogrenebilirmiyim en azından şirketle ilgili de bilgimiz olmuş olur nasıl yaklaşıcakları konusunda.
Tekrar cok geçmiş olsun

Hocam ESP gerçekten %100 olması gereken bişey çünkü o hızda nasıl savruldu anlamadım virajda yoktu frene asılınca birde hafif direksiyonu çevirince allah bullak oldu... Hocam Trafik poliçesi AK sigorta Sigorta şirketide EUROKA...

Çok geçmiş olsun, Allah korumuş seni...

Bence de perte gider araç, gönlünce olur inşallah.

çok geçmiş olsun.yınede çekıcının aracı dusurdugunude tutanaga ekletseydın.kasko kıllık yaparsa elınde kozun olsun.ve arac dustugunde ne soyledıler konuyla ılgılı o becerıksızler ?
Hocam daha rapor tutulmadığı için tutanağa yazdırmadık henüz ama yarın arayıp onuda söylücem hatta ekspertiz çalışmalarında mümkünse orda olucm... çekiciler araç zaten pert bişey olmaz dediler hatta araçı tavan üstü götürmeyi önerdiler kabul etmedik...

çok geçmiş olsun
Eyvallah hocam sağol...
geçenlerde sitemizden cupmert kaza yaptı ..araç pertlikti sigorta firması toplanır dedi..aracıda gördüm airbag açmış yolcu tarafndanda açmış..

Benimde tüm hava yastıkları açıldı hocam daha birsürüde hasar var... o arkadaşın sigorta şirketi neydi acaba?

Geri
Üst Alt