Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Kaza...

Geçmiş olsun vallahi Allah korumuş diyorum anlattığınızı resmen gözümün önünde yaşadım verilmiş sadakanız varmış diyorum..aracınız perte çıkar..toplarız derlerse çemkirin çünkü sigorta şirketleri pert yapmamak için binbir türlü takla atıyorlar..

Geçmiş olsun vallahi Allah korumuş diyorum anlattığınızı resmen gözümün önünde yaşadım verilmiş sadakanız varmış diyorum..aracınız perte çıkar..toplarız derlerse çemkirin çünkü sigorta şirketleri pert yapmamak için binbir türlü takla atıyorlar..

Tam tersini duyuyorum bende. Pert ederler. Servisin işine gelmiyor pek. iş yapacakları için:)
Bilenle oturup konuşun en doğrusu bu. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Aynen sakın kanma söylenilene, ne yap et araçta tahmini hasarı % 70 üstü göster, eğer çekiciyle yaşanan talihsizlikler olmasaydı belki kabullenilebilirdi ama tavanda gittiyse sakın pert olmamasını kabul etme, zira aracın şu anda yarı fiyatından bile daha aşağıda..
büyük ihtimalle yeni araç verilir yerine, espli, olanınıda alabilirsin farkını ödeyerek ;)

Hocam bugün servis danışmanı ekspertiz yarın gelir bizden hasar tutarını hazırlamamızı ister eğer hasar tutarı fazlaysa perte ayrılır yoksa tamire girerler gibi saçma sapan şeyler söyledi... Hem kendi hataları yüzünden aracı tepe taklak yere düşürüyorlar hemde hasar az diyip tamire giriyorlar olacak iş değil %100 perte ayırmaları gerekiyor... Hocam konuştuk zaten ESP li artı teknoloji paketi artı sunrooflusunu alıcm şu pert raporu gelir gelmez...

Bu arada bu işlemler 10 günü buluyormuş... 7 günde emanet araç veriyorlarmış...

gecmıs olsun kardesım .. cana gelcegıne mala gelsın dıyelım artık ama kesın olarak perte cıkar aracın bu konuda rahat ol ben ıbızamla kaza yapmıstım sadece on taraf dagılmıstı hava yastıkları acılmıstı on lastıklerde dahı cızık yoktu aracı perte cıkardılar oyuzden senın dedıklerıne gore yuzde yuz dıyebılırım ..tekrar gecmıs olsun

Hocam o kıvılcımların çıkışı o hava yastıklarının patlaması gözümün önünden gitmiyor allah kimseye yaşatmasın böyle bişeyi... Aynen öyle perte ayırmamak için eper çabalıcaklar bugn ilk sinyalini aldım...

bununla geçmiş olsun allah başka kaza göstermesin...
Amin Hocam Eyvallah...
Tam tersini duyuyorum bende. Pert ederler. Servisin işine gelmiyor pek. iş yapacakları için:)
Bilenle oturup konuşun en doğrusu bu. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Hocam servisteki satıcı arkadaş yeni araba vermek üst versiyon vermek için epeyce heyecanlandı servise kalsa direk perte ayırırlarda sigorta şirketi pek masum gelmiyor bana... ama en büyük kozum vince taşırken verdikleri hasarlarççç

Hocam bugün servis danışmanı ekspertiz yarın gelir bizden hasar tutarını hazırlamamızı ister eğer hasar tutarı fazlaysa perte ayrılır yoksa tamire girerler gibi saçma sapan şeyler söyledi... Hem kendi hataları yüzünden aracı tepe taklak yere düşürüyorlar hemde hasar az diyip tamire giriyorlar olacak iş değil %100 perte ayırmaları gerekiyor... Hocam konuştuk zaten ESP li artı teknoloji paketi artı sunrooflusunu alıcm şu pert raporu gelir gelmez...

Bu arada bu işlemler 10 günü buluyormuş... 7 günde emanet araç veriyorlarmış...

Doğrudur, okadar sürer ama arkadaşların dediğinin aksine şunu söyliyebilirim, arabayı sigorta şirketleri perte ayırmak istemezler çünkü size gelecek arabanın parası ceplerinden çıkar yani, eğer sizin aracınıza yapılacak masraf yeni verilecek olanın % 70 ini bulursa o takdirde size yenisini verirler ve pert olan aracıda ya o şekilde yada tamir ettirerek satma yoluna giderler dolayısıyla sigorta şirketi maddi olarak bu işten en az zarar la çıkmaya çalışır doğası gereği ve sizin madur olup olmamanızla ilgilenmez bu sebeple bu işin peşini bırakmayın güncel takipçisi olun ekspertiz hasar raporu çıkarırken orda olmaya bakın, size verilen arabanın vesairenin gösterişine aldanmayın sakın..

kardeşim çok geçmiş olsun valla bende de esp yok allaha emanet gidiyoruz dedigine göre aracin aslında yol tutuşu iyi nasıl kontrolu kayboldu o hizda anliyamadim
bir de kasko şirketinin ismini ogrenebilirmiyim en azından şirketle ilgili de bilgimiz olmuş olur nasıl yaklaşıcakları konusunda.
Tekrar cok geçmiş olsun

Geri
Üst Alt