Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Kaza...

Eksper ön raporunu göndermiş.Dosya sorumlusu ile görüştüm araç pert olarak değerlendirilecektir.

Bu habere çok sevindim burçak hanım Kesşn rapor pazartesi çıkar sanırım... onu takip eden hafta ihale prosedürler süreci diğer hafta ortasında alabilirmiyim acaba?

git ucuz bi teyp al onu gönder üzerinde sen aracın üzerindeki teyp ile vermek zorunda değilsin ki? hadi üzerindekli teybi beğenmeyip ben kaset çalacağım arkadaş diyip gidip manuel radyo ayarlı kasetçalar taksaydın ne olacaktı??? senden orjinal teybi nerede bunun mu diyecekti? sen uyduruk bi tane teyp koy üzerine bitti gitti..... aylardır araç sende sen kaset dinleyen bir adamsın acıklamasıda bu ;) cd ye alışamadım ben kaset dinliyorum dersin

Hocam şimdi ucuza RCD-310 buldum bugün gidip onu taktırıcm RCD 510'u söktürücm... Eeee yeni araç geldiğinde üstünde RCD-310'la gelick onu söküp satarsam aynı hesaba geliyor diye düşündüm...
Ama açıkçası bu kaset çalar bahaneside güzel fikirmiş hiç aklıma gelmedi ki şu yüzden servisteki arkadaşlar üstünde orjinal teypi görmezlerse 1 milyar kesinti yazarlar eksik parça diye dedi....
Neyse olayı çözdük ama...

Bu habere çok sevindim burçak hanım Kesşn rapor pazartesi çıkar sanırım... onu takip eden hafta ihale prosedürler süreci diğer hafta ortasında alabilirmiyim acaba?

Kesin rapor ekspere bağlı ama pazartesiye yetişirmi ondan şüpheliyim..Haftaya işlemleri ön rapora göre başlatacağız zaten.

Kesin rapor ekspere bağlı ama pazartesiye yetişirmi ondan şüpheliyim..Haftaya işlemleri ön rapora göre başlatacağız zaten.

Anladım burçak hanım yani işlemlerin başlaması için kesin raporun gelmesine gerek yok ön raporla başlatıcz diyorsunuz... Teşekkür ederim...

bu hafta servise uğrayacağım gitmişken bi bakayım arabaya ya resimden göremedimde..

çok geçmiş olsun...
Eyvallah sağol Hocam...

bu hafta servise uğrayacağım gitmişken bi bakayım arabaya ya resimden göremedimde..
Hocam büyük ihtimalle haftabaşı aracı çekerler perte ayrıldığı için araç resimlerde görüldüğünden çok daha kötü...
Çok geçmiş olsun Allah korumuş

Eyvallah sağol hocam Allah kimsenin başına vermesin kimseye yaşatmasın gerçekten çok kötü bir durum...

Geri
Üst Alt