Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Kaza...

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün gece 11:47 itibariyle Mersin- Adana Otobanında Bariyer Girişinden uçup şaranpole sürüklenen bir kaza yaptım... Sol ön teker bariyere takılıp yukarıda kaldı... sürüklenerek arabanın ön tarafı param parça oldu... Daha sonra polis ve çekici geldi ( Sigorta şirketinin çekicisi) Araç çekiciye yüklenirken Ters düşürdüler tavan üstüne tavanda ezildi arka çamlar parçalandı... Böyle bir durumda Araç pertemi ayrılır yoksa tamir işleminemi girerler bilgisi olan Arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim...

4.jpg3.jpg2.jpg1.jpg

Ekli dosyalar

• 4.jpg
    4.jpg
    46.2 KB · Görüntüleme: 133
  • 3.jpg
    3.jpg
    41.9 KB · Görüntüleme: 134
  • 2.jpg
    2.jpg
    42.5 KB · Görüntüleme: 138
  • 1.jpg
    1.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 128
Aman geçmiş olsun toprağım...Allah korumuş seni....bence perte ayırırlar...

çok geçmiş olsn umarım sizde bişey yoktur

buyuk ıhtımal perte ayrılır

Büyük geçmiş olsun önemli olan sana birşey olmamış olması.. Yanlız aracını çekiciye yüklerken ters düşürmeleri gerçekten kabul edilebilir birşey değil, nasıl başarmışlar bravo yani.. Ters düştüğü sırada tavanla birlikte sanırım direklerde hasar görmüştür.. Bana göre o kadar ağır hasarı aldıktan sonra perte ayrılması gerekir.. Tekrar geçmiş olsun..

çok geçmiş olsun.... Sana bişey olmaması sevindirici bir durum... aracınıda bu olan hasara göre perte ayırmaları lazım....

Çok geçmiş olsun cana gelmemişya gerisi mühim değil.. Büyük ihtimalle perte ayırırlar tabi raporun ne zaman tutulduğu da önemli çekiciden düşürülme olayıda kaza raporuna eklenirse perte ayırırlar fakat ondan önce rapor tutulmuş ve % 70 in altında hasar tahmin edilmişse perte ayırmak hiç kimsenin işine gelmez o yüzden çekiciden düşürülme olayının katakulleye getirilmemesine dikkat edin çok geçmiş olsun.. :(

Aman geçmiş olsun toprağım...Allah korumuş seni....bence perte ayırırlar...
ÇokSağol Hocam Allah korudu Daha beterinden...
çok geçmiş olsn umarım sizde bişey yoktur

Yok Hocam bende ufak tefek sıyrıklar dısında bişey yok çok sağol...

buyuk ıhtımal perte ayrılır

Umuyorum hocam...

Büyük geçmiş olsun önemli olan sana birşey olmamış olması.. Yanlız aracını çekiciye yüklerken ters düşürmeleri gerçekten kabul edilebilir birşey değil, nasıl başarmışlar bravo yani.. Ters düştüğü sırada tavanla birlikte sanırım direklerde hasar görmüştür.. Bana göre o kadar ağır hasarı aldıktan sonra perte ayrılması gerekir.. Tekrar geçmiş olsun..

Çok sağol hocam evet ters düşürdüler tepe üstü epey kaldı araba asfaltta... arka camı patlattılar yerleştirmek için... umarım hasar karşılamayla kapatmaya çalışmaz sigorta şirketi...
Geçmiş olsun..Büyük ihtimal perte ayrılır..
Eyvallah hocam öyle olmasını umuyorum...
çok geçmiş olsun.... Sana bişey olmaması sevindirici bir durum... aracınıda bu olan hasara göre perte ayırmaları lazım....

Resimleri attım hocam o iyi hali vince yerleştirmek için epey hasar verdiler bunun yanında fren parçalandı emniyet kemeri koptu dikiz aynası uçtu hava yastıkları açıldı epey hasar var...

Geri
Üst Alt