Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Kaza...

Konu, 'Sohbet' kısmında samuel-beto tarafından paylaşıldı.

1. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Arkadaşlar dün gece 11:47 itibariyle Mersin- Adana Otobanında Bariyer Girişinden uçup şaranpole sürüklenen bir kaza yaptım... Sol ön teker bariyere takılıp yukarıda kaldı... sürüklenerek arabanın ön tarafı param parça oldu... Daha sonra polis ve çekici geldi ( Sigorta şirketinin çekicisi) Araç çekiciye yüklenirken Ters düşürdüler tavan üstüne tavanda ezildi arka çamlar parçalandı... Böyle bir durumda Araç pertemi ayrılır yoksa tamir işleminemi girerler bilgisi olan Arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim...

4.jpg 3.jpg 2.jpg 1.jpg

2. GÖKHAN33

GÖKHAN33 SCW Üyesi

1.948
    26
    48
    Aman geçmiş olsun toprağım...Allah korumuş seni....bence perte ayırırlar...

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    çok geçmiş olsn umarım sizde bişey yoktur

buyuk ıhtımal perte ayrılır

4. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Büyük geçmiş olsun önemli olan sana birşey olmamış olması.. Yanlız aracını çekiciye yüklerken ters düşürmeleri gerçekten kabul edilebilir birşey değil, nasıl başarmışlar bravo yani.. Ters düştüğü sırada tavanla birlikte sanırım direklerde hasar görmüştür.. Bana göre o kadar ağır hasarı aldıktan sonra perte ayrılması gerekir.. Tekrar geçmiş olsun..

5. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    Geçmiş olsun..Büyük ihtimal perte ayrılır..

6. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    çok geçmiş olsun.... Sana bişey olmaması sevindirici bir durum... aracınıda bu olan hasara göre perte ayırmaları lazım....

7. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Çok geçmiş olsun cana gelmemişya gerisi mühim değil.. Büyük ihtimalle perte ayırırlar tabi raporun ne zaman tutulduğu da önemli çekiciden düşürülme olayıda kaza raporuna eklenirse perte ayırırlar fakat ondan önce rapor tutulmuş ve % 70 in altında hasar tahmin edilmişse perte ayırmak hiç kimsenin işine gelmez o yüzden çekiciden düşürülme olayının katakulleye getirilmemesine dikkat edin çok geçmiş olsun.. :(

8. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Geçmiş olsun.

9. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    ÇokSağol Hocam Allah korudu Daha beterinden...
    Umuyorum hocam...

Çok sağol hocam evet ters düşürdüler tepe üstü epey kaldı araba asfaltta... arka camı patlattılar yerleştirmek için... umarım hasar karşılamayla kapatmaya çalışmaz sigorta şirketi...
    Eyvallah hocam öyle olmasını umuyorum...
    Resimleri attım hocam o iyi hali vince yerleştirmek için epey hasar verdiler bunun yanında fren parçalandı emniyet kemeri koptu dikiz aynası uçtu hava yastıkları açıldı epey hasar var...

Sayfayı Paylaş