Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon kavrama noktası

vampirelf

Kayıtlı Üye
otomatik puntodan leona geçtim uzun yıllar otomatik kullanınca manueli unutmuşum.yillar önce manuel tipo kullandim o sert debriajlardan şimdi eser yok .1.2 tsi Leonun kavrama noktası yukarıda mi bana mi oyle geliyor.Ayrica düz yolda debriajla gaza basmadan dizeller gibi gidiyor mu denemedim ama?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet arkadaşım leonlarda debriyaj yukarıda kavrıyor ilk başlarda biraz sıkıntı olur fakat alışınca sıkıntı olmaz
Yokuş kalkış desteği olduğu için kavrama noktasına kadar araç kendini bırakmaz

kurye ile elden teslime verildi

leon'un düz vitesi tork konvertörlü olduğu için dediğiniz gibi ayağınızı debriyajdan çekince araç gitmeye başlar :)

Yukarda kavrar normaldir. bizde 1.2 tdi polo var oda öyle vag grubu tüm araçlar öyle normaldir stres yapmayın korkmayın ilk aldığımızda bende baya triplenmiştim. hatta konu başlığı bile açmıştım.

sagolun dostlar yokusta iki kere stop edince amatör gibi hissettim kendimi

düz viteslerde tork konvertörü varmıydı?

o olmadan araç stop ederdi :)

Normal yukarida kavriyor evet:))

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tork konvertörü benim bildigim tam otomatik araclarda olan bir parçadir. Hatta dsg veya diger yari otomatik araclarda da yoktur. Yanlis biliyorsak bir arkadas bunun resimli videolu filan izahatini yapabilirse iyi olur.

H. ENDER PALA

Geri
Üst Alt