Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon katlanır ayna

konu aynadan acıldı ozaman ben danışayım annem bi yorum getirmedi :D
sol aynayı aşağı yada yukarı yapmak istediğim anda sağ ayna da etkileşime geçiyor...sag ayna tek basına bireysel olarak degısırken, sol ayna sag ile beraber hareket edıyor...baglantı hatası vs mı yoksa herkesin aynı mı onu ögrenmek ıstıyorum...saygılar selamlar..

bende gecen gun servise sordm kendı aracımda yokmu bu ozellık dıye leon gıbı tusu yok cunku bellı sıcaklıklarda kendısını otomatık ısıtıyor dedı.

arkadaşlar arabam 2007 model. ayna sorununu bende yaşıyordum wd 40 sıktıktan sonra düzeldi en azından sol taraf açılırken takılıyor gibi açılıyordu. bu sorunu geçti diye düşünürken bu gün arabayı kilitledim kapatma tuşuna basılı tutdum herzamanki gibi ama aynalarım açık kaldı. içerdeki tuşlada denedim aynayı ayarlıyamıyorum bile ortadaki tuş hiç bir işe yaramıyor artık. bu sorunu servise gitmeden nasıl çözebilirim. yardımlarınızı bekliyorum...

arkadaşlar arabam 2007 model. ayna sorununu bende yaşıyordum wd 40 sıktıktan sonra düzeldi en azından sol taraf açılırken takılıyor gibi açılıyordu. bu sorunu geçti diye düşünürken bu gün arabayı kilitledim kapatma tuşuna basılı tutdum herzamanki gibi ama aynalarım açık kaldı. içerdeki tuşlada denedim aynayı ayarlıyamıyorum bile ortadaki tuş hiç bir işe yaramıyor artık. bu sorunu servise gitmeden nasıl çözebilirim. yardımlarınızı bekliyorum...
açıkçası servise gitmeden çözmen biraz zor gibi ben 2-3 usta gezdim her biri başka bişey söyledi anladım ki hiç biri bişey bilmiyor çünkü her arabada yok bu özellik, tanıdığın iyi bir usta yoksa sana servis yolu görünür dışarıda yarım yamalak yaptırmakta var işin ucunda bu arada hala benim aynaların ısıtması çalışmıyor

açıkçası servise gitmeden çözmen biraz zor gibi ben 2-3 usta gezdim her biri başka bişey söyledi anladım ki hiç biri bişey bilmiyor çünkü her arabada yok bu özellik, tanıdığın iyi bir usta yoksa sana servis yolu görünür dışarıda yarım yamalak yaptırmakta var işin ucunda bu arada hala benim aynaların ısıtması çalışmıyor

kışı bekle derim nasılsa çok yağmur yok servise gitsende muhtemelen Gökhan'a dedikleri gibi 14 derece muhabbeti yapıp geri yollayacaklar seni. varsa sorun soğukta zaten kesin çıkar ortaya.

oğuzhan bozuk değil:)ben de çok üzülmüştüm bozuldu diye....58 yaşındaki ilkokul mezunu annem '''oğlum bu arabade herşey otomatik o kendi kendini kapatıyordur bozuk olamaz'''dedi servisi aradım onlar da sigortaları falan tarif ettiler annemin dediğinin olup olmayacağını sorunca merkeze sordular 14 derece ve üzeri ayna resistan sistemi kendini korumaya alıp çalışmıyor bilgisi verildi...annem ''gördünmü beni dinle ben sana ne demiştim'''dedi servise ve bana kapak oldu :)

:) bende bunun için servisi aradımdı biriki ayönce. hiç aklıma gelmemişti bu sistemin hava sıcaklığına bağlayacakları. ama anne hakketen doğru tahmin etmiş.

bu site satesinde baya birşeyler öğrenecez anlaşılan.harikasınız arkadaşlar

Geri
Üst Alt