Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon katlanır ayna

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında 34kok15 tarafından paylaşıldı.

1. 34kok15

34kok15 SCW Üyesi

66
    10
    8
    merhaba katlanır aynalarımın ısıtıcısı çalışmıyor. bu gün oto elektirikçiye götürdüm sigortaları kontrol etti bi arıza bulamadı. kapı davlumbazlarını söküp bakmak lazım dedi ama ben o işe çok sıcak bakmadım daha önce bu arızayla karşılaşan varsa yardımını bekliyorum. teşekkür ederim.

2. Leonist

Leonist SCW Üyesi

129
    21
    18
    Nasıl anladınız çalışmadığını?

3. 34kok15

34kok15 SCW Üyesi

66
    10
    8
    aynalar ıslakken ayna kontrol düğmesini rezisdans konumuna getirdim baya bi bekledim ısınmadı, baktım bişey olmuyor klima konsolundaki rezisdans tuşunu da açtım arka cam ısıtıcı çalıştı ama aynalar gene ısınmadı yani tüm ihtimalleri denedim ama olmadı.:( yağmurlu havalarda baya sıkıntı yaşıyorum aynalar zaten küçük olduğu için kullanışlı değil hepten kötü oluyor bu sefer.

4. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    oğuzhan bozuk değil:)ben de çok üzülmüştüm bozuldu diye....58 yaşındaki ilkokul mezunu annem '''oğlum bu arabade herşey otomatik o kendi kendini kapatıyordur bozuk olamaz'''dedi servisi aradım onlar da sigortaları falan tarif ettiler annemin dediğinin olup olmayacağını sorunca merkeze sordular 14 derece ve üzeri ayna resistan sistemi kendini korumaya alıp çalışmıyor bilgisi verildi...annem ''gördünmü beni dinle ben sana ne demiştim'''dedi servise ve bana kapak oldu :)

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Süper Yha :D

Bunu beğendi. GÖKHAN ŞİMŞEK bunu beğendi.
  6. goretek

goretek SCW Üyesi

195
    25
    28
    Annelerin sözü herzaman doğrudur :D

7. zender

zender SCW Üyesi

215
    56
    28
    ellerinden öp lardeş :) analar kutsaldır !

8. mondoteq

mondoteq SCW Üyesi

55
    27
    18
    maşallah.. çok akıllı arabalar :D:D

9. 34kok15

34kok15 SCW Üyesi

66
    10
    8
    hadi ya bunu ilk duydum..:)) annelerin neler yapabileceğini en iyi ben bilirim çünkü şuan kullandığım leonu annem internetten bulup pazarlık yapıp başına usta götürüp kontrol ettirip muayene ettirip plaka değişikliğini yapıp bana teslim etti:) not:ben bahçeşehirdeyim annem tokatta araç kadıköyde plaka beykozda muayene dudulluda:)) Allah herkezin annesine uzun ömür versin..saygılar

yellowdriver ve Turhal bunu beğendi.
  10. Küheylan

Küheylan SCW Üyesi

219
    36
    28

Sayfayı Paylaş