Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon katlanır ayna

34kok15

Kayıtlı Üye
merhaba katlanır aynalarımın ısıtıcısı çalışmıyor. bu gün oto elektirikçiye götürdüm sigortaları kontrol etti bi arıza bulamadı. kapı davlumbazlarını söküp bakmak lazım dedi ama ben o işe çok sıcak bakmadım daha önce bu arızayla karşılaşan varsa yardımını bekliyorum. teşekkür ederim.

aynalar ıslakken ayna kontrol düğmesini rezisdans konumuna getirdim baya bi bekledim ısınmadı, baktım bişey olmuyor klima konsolundaki rezisdans tuşunu da açtım arka cam ısıtıcı çalıştı ama aynalar gene ısınmadı yani tüm ihtimalleri denedim ama olmadı.:( yağmurlu havalarda baya sıkıntı yaşıyorum aynalar zaten küçük olduğu için kullanışlı değil hepten kötü oluyor bu sefer.

aynalar ıslakken ayna kontrol düğmesini rezisdans konumuna getirdim baya bi bekledim ısınmadı, baktım bişey olmuyor klima konsolundaki rezisdans tuşunu da açtım arka cam ısıtıcı çalıştı ama aynalar gene ısınmadı yani tüm ihtimalleri denedim ama olmadı.:( yağmurlu havalarda baya sıkıntı yaşıyorum aynalar zaten küçük olduğu için kullanışlı değil hepten kötü oluyor bu sefer.

oğuzhan bozuk değil:)ben de çok üzülmüştüm bozuldu diye....58 yaşındaki ilkokul mezunu annem '''oğlum bu arabade herşey otomatik o kendi kendini kapatıyordur bozuk olamaz'''dedi servisi aradım onlar da sigortaları falan tarif ettiler annemin dediğinin olup olmayacağını sorunca merkeze sordular 14 derece ve üzeri ayna resistan sistemi kendini korumaya alıp çalışmıyor bilgisi verildi...annem ''gördünmü beni dinle ben sana ne demiştim'''dedi servise ve bana kapak oldu :)

oğuzhan bozuk değil:)ben de çok üzülmüştüm bozuldu diye....58 yaşındaki ilkokul mezunu annem '''oğlum bu arabade herşey otomatik o kendi kendini kapatıyordur bozuk olamaz'''dedi servisi aradım onlar da sigortaları falan tarif ettiler annemin dediğinin olup olmayacağını sorunca merkeze sordular 14 derece ve üzeri ayna resistan sistemi kendini korumaya alıp çalışmıyor bilgisi verildi...annem ''gördünmü beni dinle ben sana ne demiştim'''dedi servise ve bana kapak oldu :)

Süper Yha :D

hadi ya bunu ilk duydum..:)) annelerin neler yapabileceğini en iyi ben bilirim çünkü şuan kullandığım leonu annem internetten bulup pazarlık yapıp başına usta götürüp kontrol ettirip muayene ettirip plaka değişikliğini yapıp bana teslim etti:) not:ben bahçeşehirdeyim annem tokatta araç kadıköyde plaka beykozda muayene dudulluda:)) Allah herkezin annesine uzun ömür versin..saygılar

Geri
Üst Alt