Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon kasiste gelen ses

huzeyir

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2010 50.000 km deki aracım kasislerden geçerken garip sesler geliyo süspansiyondan
burçlardandır diye düşünüyorum
direksiyondada biraz boşluk var sanki
serviste ne kadar tutar bilmiyorum tavsiye edebileceğiniz güvenilir işinin ehli kimseler varmı
servise artık para yedirmek istemiyorum

kaportacı tavsiyelerinizide bekliyorum

istanbul avrupa

kasiste ses geliyo demişsin
direksiyonda boşluk var demişsin
sonra kaporta demişsin :)

kasisteki ses bu ara soğuk havalarda gelebilir normal..sonuçta havalı suspansiyon önler
direksiyondaki boşluğu özel servis olarak Hasan ustaya gidebilirsin Özel Erdem Hastanesinin karşısında
kaportayıda ona göster bi ayar yapar

-de ekini unutmuşum
çok kötü bi ses ama rahatsız edici

arkadan lak lak ses geliyordu pazartesi 500 km yol gittim döndüm erzuruma sırf servise arka sağ z rot boşluk yapmış değişti test ettim ses yok sevindim....önden lakur lukur sarsıntı geliyordu bozuk zeminlerde tabla burçları değişti lakurtu bitti ama bu akşam birşey farkettim sabahları araç ile ilk yola çıktığımda önden gacurt gucurt sesleri geliyordu vede biraz gidince susuyorsu artık susmuyor ama öndeki lakırtı kesin bitmiş...ayrıca bugün arkadaki lakırtı tekrar başladı kafayı yiyecem yaa....

Geri
Üst Alt