Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon kasayı 2013'te değiştiriyor.

ekonomide eoru diselde ucuz değilki ozamn litrei 3.4 benzinle arasında 60.4 krş fark var yakıttan tasarruf edeyim derken bakımdan zarar etmek pek mantıklı gelmiyor bana açıkçası

ekonomide eoru diselde ucuz değilki ozamn litrei 3.4 benzinle arasında 60.4 krş fark var yakıttan tasarruf edeyim derken bakımdan zarar etmek pek mantıklı gelmiyor bana açıkçası

ama Yılmaz abicim birinde 200 e doldurup 650 km gidiyorsun, diğerinde 160 liraya doldurup 900 km gidiyorsun

yabancı forumlarda seat ibe üstünden çıkacak diyorlar ama youtube'da bi video'da ibe'nin de çıkacağını ve elektrik motorlu olarak piyasaya sürüleceğini söyledi test eden adam..hangisi olacak acaba!

soner bence senin paylaştığın resimler tam ibiza için xD çok benziyo

Ortayaa ne çıkacağı merak konusu :) bakalım yeni leon iddaa edilen resimlere benziyecekmi aksesuarda neler kısılacak? camlar otomatiklerini de opsiyon yapacaklaarmı :)

'13'te gelmeyecek seneye yazın gelicek yani.. :)

Bide VAG, Seat'a son şans vermişti güya.. Zarar ettiriyo diye, Leon olmayınca ne satacaklar merak ediodum bende spor araba diye ..

seat fabrikasında Q3 üretilmeye başlandığı için gecikeceği haberleri var :D

Geri
Üst Alt