Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon; Karter koruma...

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Leonlarda standart Kartel koruma mevcutmu 2011 modellerde?

Eğer yoksa taktırmayı düşünsek fiyat olarak ne civardadır?

Bilgisi olan arkadaşlar varsa sevinirim...

plastık olarak zaten her arabanın var ama metal olanını soruyosun sen heralde ve orjınalınde de yok servısten ayrıca alınıyor

Bana hediye etmişlerdi. Motor+karter koruma tek parça. Kesinlikle gerekli bir parça. 1066TL demişlerdi ne kadar doğru bilmiyorum.

plastık olarak zaten her arabanın var ama metal olanını soruyosun sen heralde ve orjınalınde de yok servısten ayrıca alınıyor

Evet hocam metal olanını soruyorum... Olması gereken bir parça ben standart var diye biliyordum orjinalinde yok diyorsun pazartesi ilk iş servisi arayıp sorarım ne kadardır... Sağol bilgi için...

Bana hediye etmişlerdi. Motor+karter koruma tek parça. Kesinlikle gerekli bir parça. 1066TL demişlerdi ne kadar doğru bilmiyorum.

Aynen kardeşimede Opel astrada hediye olarak verdiler 250 TL değerinde bir parçadır falan demişlerdi... Leonda ne kadardır bilmiyorum... Öğreneceğim...

bende var kartel koruma çelik sanırım aldığım adam taktırmış
cok işe yarıyor
araba engin oldugundan
2001 model leon benimki.
korumayı tavsiye ederim

metaline gerek yok..plastik olan 1 defalık da olsa iş görür zaten..vakti zamanında konuşulmuştu..sonradan tasarlanıp takılanlar kaza anında ekstradan risk yaratıyo diye..
bu arada kartel değil..karter.. :)

Bi sitede 2.5mm sac kalınlığı olanını görmüştüm ancak linki hatırlamıyorum şu an ... Fiyatıda 200 civarı bişeydi. Yay falanda kullanıyosan , kesinlikle gerekli bi parça

metaline gerek yok..plastik olan 1 defalık da olsa iş görür zaten..vakti zamanında konuşulmuştu..sonradan tasarlanıp takılanlar kaza anında ekstradan risk yaratıyo diye..
bu arada kartel değil..karter.. :)

gerek yok deme kaldırıma çıktım karter i patlattım kanka , metal muhafaza olsaydı hiç bişe olmayacaktı :) Daha önceden muhafazalı aracı zıplatmıştım hiç bişe olmamıştı :), Ama kafadan çarpmalarda falan yaratacağı risk açısından hiçbir bilgim yok...

Bi sitede 2.5mm sac kalınlığı olanını görmüştüm ancak linki hatırlamıyorum şu an ... Fiyatıda 200 civarı bişeydi. Yay falanda kullanıyosan , kesinlikle gerekli bi parça

gerek yok deme kaldırıma çıktım karter i patlattım kanka , metal muhafaza olsaydı hiç bişe olmayacaktı :) Daha önceden muhafazalı aracı zıplatmıştım hiç bişe olmamıştı :), Ama kafadan çarpmalarda falan yaratacağı risk açısından hiçbir bilgim yok...

Aman kaldırımlara dikkat abi :) çokta gerekli olduğunu düşünmüyorum tabi taktıranada lafım yok :)

motor kopmasına kadar gıdıcek b kazayı dusunmektense adam akıllı metal olması cok daha ıyı,eskı arabamda vardı gayette memnundum ayrıca kaza yaptıgımda araba topraga oturdugunda karter koruma ıslevını gordu gayet

Geri
Üst Alt