Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Kapı Sesleri

bizim kapılar bir yerden sonra kendi kendine kapanıyor bi de kapatan kuvvet uyguladı mı hızlı kapatmış oluyor kaç kere ailemi bu konuda uyardım ama her defasında hızlı kapatmadıklarını söylüyorlar :)

Evet enese katılıyorum.. ilk zamanlarda arabaya Binen kisilere tabi samimi oldugum arkdaslara '' Samanlık kapısımı ulen bu yavaş olsana '' dedikten sonra hafif bir durulmayla ve arkasından gelen özürle pekişip birdaha pek olmadı bu gibi durumlar

ben artık söylemekten bıktım :) arkadaşlarım sağolsunlar öyle içten kapatıyolar ki arıza lambası yanıyor!!! :p ama nedense arka sol kapıyı sert kapatsam bile çok güzel bi sesi var. çok tok bir ses. keşke bütün kapıları böyle ayarlatabilsek. dostum sana tavsiyem güzel bir kaportacıda kapıları ayarlattırman. servise gitmeni tavsiye etmiyorum güvenilir bir kaportacı çok daha iyi yardımcı olabilir.

Vallaha eş dost yabancı hiç farketmiyo yavaş yaa ahır kapısımı diyorum bu kapı kapatma ve kapı eşiklerine ayak sürtme yüzünden ya hatun beni bırakacak yada ben onu bırakacam :)

vayy canına cok samimi arkadaslarım alıştı artık bazenn gülüyorlar kapatacakları sıra sakkıınn yavas kapat agzını burnunu kırarım Laan diyomm Sonra yavas yavas nazik nazik ama orta yaşlı akrabalar binince kendini arabaya atarken kapı kolunu bırakmıyor şşşaaaaaakkkkk bi kapanıyor bi gün korkuyorum elinde kalacakkk diye Teyze sen neyaptın ya az daha elinde kalıyordu diyom bi şey olmaz oğlum diyor puhaha

Bu gün öğle yemeğinde arkadaşlarla giderken kapıyı çatonk diye indirdi. "Gavurun kapısını kapatıyorsun herhalde dedim" şöyle bir duraksadı, "Yavaş ulan hıyar" dedim kendine geldi :)

Arkadaşlar size danışmak istiyorum,
ben mi arabamı kapısını hızlı çarptılarını düşünüyorum yoksa leon'larımızın kapıları biraz hızlı mı kapanıyor. Siz de de böyle bir durum varmı?
kapının sert kapanmasının kapıya hiçbir zararı olamaz yakınlarımızı boş şeylerle kırmamıza gerek yok ben arabama binen korkudan kapıyı yavaşça kapayamayınca kızarım kapı kardeşim...yavaş kapatın bozulur yazmaz bozulanı da görmedim...

Geri
Üst Alt