Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Kapı Sesleri

Konu, 'Teknik Destek' kısmında aykutx tarafından paylaşıldı.

1. aykutx

aykutx SCW Üyesi

92
    22
    8
    Arkadaşlar size danışmak istiyorum,
    ben mi arabamı kapısını hızlı çarptılarını düşünüyorum yoksa leon'larımızın kapıları biraz hızlı mı kapanıyor. Siz de de böyle bir durum varmı?

2. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    olay kapıyı kapatanda bıtıyor bence

3. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    bizim kapılar bir yerden sonra kendi kendine kapanıyor bi de kapatan kuvvet uyguladı mı hızlı kapatmış oluyor kaç kere ailemi bu konuda uyardım ama her defasında hızlı kapatmadıklarını söylüyorlar :)

Bunu beğendi. ÇeyrekAltın bunu beğendi.
  4. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    aynı sorun bende de var... alışık olmayan kişiler genelde kapılarla anlaşamıyorlar :) dalgasına kızıyorum bazen bindiğin araba şahin yada doğan değil.. sen kapıyı hareket ettir o kendi kapanır diyorum... afallayıp kalıyolar :D

5. aykutx

aykutx SCW Üyesi

92
    22
    8
    Bende herkese bana bir kapı borcun var demekten yoruldum :) en sonunda birine patlicak :)

6. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Evet bazen binenler elinin ayarını tutturamıyor ve çaat diye kapatıyor kapıyı, içim cız ediyor, cinim tepeme geliyor :mad:

7. gulerokan

gulerokan SCW Üyesi

234
    146
    43
    aynen öyle kardeşim bende ailemi alıştırdım artık onlar yawaş kapıtıyolar ama bazen arklar binio ölebi kapatıyolarki içim gidio bişeyde söyleyemiyorum. yaani aynı sorunlar bizdede var aykut

8. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    sürekli binenler alışıyor mesela eşim artık öğrendi hızlı kapatmıyor hatta bazen abartıyor kapanmıyor kapı :) ama uzun süre binmeyen unutuyor ve güm pat kapatıyor :)

Bunu beğendi. gulerokan bunu beğendi.
  9. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    Aynı sorun bende de var. Belli bir noktaya geldimi, ittirmeden kendi kendine kapanıyor zaten. herkesin el ayarı bir değil haliyle:)

Bunu beğendi. gulerokan bunu beğendi.
  10. mst07

mst07 SCW Üyesi

319
    64
    28
    bendede aynı durum varr her kapatan ben daha bsey demeden çekinerek hızlı kapatmadım ben aslında dıyor sanırım cok nazık davranmak gereklı

Sayfayı Paylaş