Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon kapı kilit sorunu?

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında Cihan tarafından paylaşıldı.

1. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    Aracı yıkattıktan sonra yürüdüm kapılar kilitlendi sonra ben yanlışlıkla basmışımdır dedim açtım sonra durdum bi yerde tekrar yürüdüm kilitledi.. Yıkamacı bi yerleremi bastı benim bilmediğim bişeyimi keşfetti yoksa bi sıkıntımı var:rolleyes:

2. NMNYLMZ

NMNYLMZ SCW Üyesi

508
    1
    18
    Pek anlamadım ama. zaten 20kmyi geçince otomatik kitlemiyomu sorun ne anlayamadım..

3. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    yok benimki kilitlemiyordu.. ama yıkamacıdan çıkınca kilitlemeye başladı:confused: demekki bi yerden pasif edilebiliyor bu özellik..?

4. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    Yürudum derken arabadan ınıp yurudum mu yoksa arabayla yurudum mu demek ıstedınz tam anlamadım ama eger arabayla gıderken kapılar kılıtlendıyse zaten bu olması gereken bi durum.Daha önce kilitlenmemesi normal değil

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    evet sanırım kilit tuşuna basılı tutunca oluyodu aktif olmuş güzel bi özellik aslında hele ki istanbulda olsan....:eek:key:

6. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    PATRON'un açtığı bi konu var bu özelliği açıp kapatmayla ilgili. Leon ile ilgili bilmediğiniz özellikler olabilir konu adı.

7. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    Şimdi ben çalıştırdım ilerledim:) sonra kilitlendi konsoldaki kilit aktif oldu. ben açtım tekrar yanlışlıkla bastığımı zannettim devam ediyorum bu arada.. ışıklarda durdum kalktım biraz yürüdüm tekrar kilitledi.. sonra açtım baya bi gittim bi yerde durdum denemek için hareket ettim tekrar kilitledi.. ben aracı sıfır aldım böyle bi şey yoktu bu güne kadar..

8. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    bulamadım linkini:)

9. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    :) özelliği aktif etmişin iyi günlerde kullan Cihan :)

10. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.264
    113
    SCW aşkı,yardımlaşması.

Sayfayı Paylaş