Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon kapı eşiği kaplama ve küçük dokunuşlar

abi merhaba kapı iç aydınlatmanın bilgisini bende rica ediyorum.
teşekkürler.

abi merhaba kapı iç aydınlatmanın bilgisini bende rica ediyorum.
teşekkürler.

merhaba kardeşim kapı içi aydınlatmaları şerit ledlerden kesip enerjisinide cam anahtarlarından aldım kendim yaptım hiç bilemesende herhangi bir oto elektirikçide yapar...

başkan senin araba gerçekten 10 numara...allah nazarlardan,kem gözlerden saklasın....

başkan; şu camdaki ve arka kapılardaki yazılardan nasıl temin edebiliriz? yardımcı olabilirmisin?

teşekkür ederim ersoy abi ben bu ayak koyulan yeri değilde kapının hemen altını yapıcam yine cam anahtarından mı alayım yoksa tavan lambasının gücünümü kullanayım.otomatik olarak kapı açılınca tavan lambası ve kapı altı birbiriyleaynı mantıkla çalışsın istiyorum ve aynı anda sönsün.abi zahmet olmazsa bunada bi yorum yap.

Geri
Üst Alt