Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon jant ofset değeri

P7 özellikle hamurunun ve deseninin çok daha kısa sürede özelliğini yitirdiği bi lastik..
velakin hamuru da serttir geleneksel Pirelli olarak..bunun yanında araç düz giderken jant nası sürtme yapabilir ki. ??

P7 özellikle hamurunun ve deseninin çok daha kısa sürede özelliğini yitirdiği bi lastik..
velakin hamuru da serttir geleneksel Pirelli olarak..bunun yanında araç düz giderken jant nası sürtme yapabilir ki. ??

ofseti uygun değilse kaliperlere sürtebilir vb. ama ben de öyle bir durumda yok. Duyduğum sese inanamadım aracın altına eğildim eğildim baktım. Bütün lastiklerin arkasına, çamurluk arasına elimi soktum yine de birşey göremedim.
Bu lastik sesi de olamaz gibi geldi bana. hayatımda böyle lastik sesi duymadım çünkü.
ne ki acaba?

Aldığım jantlar:http://www.sahibinden.com/16_jant_5x112_-39WQQaXQQ19383263WQQpXQQdisplayitem

diskle kaliper arasına yada o tarz aralara taş girmişsede ses yapabilir. eğer bir sürtme varsa zaten zamanla fiziksel deformasyn oluşacaktır.

taş girerse de yere egzost sürtüyo gibi ses gelir..
onun dışında bi bilgim yok o nedenle bişi diyemicem..

diskle kaliper arasına yada o tarz aralara taş girmişsede ses yapabilir. eğer bir sürtme varsa zaten zamanla fiziksel deformasyn oluşacaktır.

olay çok basit hocam, lastikçiden önce ya da lastikçiden sonra;
ya jantlar uymadı bence düşük ihtimal,
ya da lastikler saçmaladı, ben bundan korkuyorum.
Lastikler 16bin km'de ve ben 2 ay önce arabayı aldığım saat çıkartıp kışlıkları taktım. bugun tekrar yazlıkları taktım ve sesler inanılmaz değişti.

bijonlarada bakılmalı belki birisi gevşek kalmıştır hareket edince ses yapıyorda olabilir.
ama pirelli benim aracımdaki yazlık lastikler. daha önce başka bir aracımdada kullandım böyle bir sorunla karşılaşmadım.

jantlar bilezik istiyo olabilir mi. ??

bijonlarada bakılmalı belki birisi gevşek kalmıştır hareket edince ses yapıyorda olabilir.
ama pirelli benim aracımdaki yazlık lastikler. daha önce başka bir aracımdada kullandım böyle bir sorunla karşılaşmadım.

bi bijonlara bakayım ben hocam yarın sabahtan.

Geri
Üst Alt