Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon jantıyla golf e devam (bu sefer 17)

[doublepost=1463517171,1463517120][/doublepost]
gayet başarılı ;)
teşekkürler :)
[doublepost=1488318845][/doublepost]kendi üzerinde yaptırdığım farlar arıza ışıklarından kurtulamayınca söküp attım, orijinal golf 6 xenon far taktım( afl dahil ), diğer golflerden farklı olan tampona uygun bir lip de bulamayınca böyle bir lip çalışmasında bulundum; yorumlar umarım iyi olur :rolleyes: şimdiden olumlu olumsuz yorumlara teşekkürler...

[doublepost=1463517171,1463517120][/doublepost]
[doublepost=1488318845][/doublepost]kendi üzerinde yaptırdığım farlar arıza ışıklarından kurtulamayınca söküp attım, orijinal golf 6 xenon far taktım( afl dahil ), diğer golflerden farklı olan tampona uygun bir lip de bulamayınca böyle bir lip çalışmasında bulundum; yorumlar umarım iyi olur :rolleyes: şimdiden olumlu olumsuz yorumlara teşekkürler...

Valla maşşallah çok güzel duruyor aracınız elinize sağlık :)

Trakya'dan gönderildi..

otopark çıkışları biraz sıkıntılıydı baştan ama biraz hallettim...biraz dışarı çıkardım lipi daha sonra bu eski hali :)

Valla maşşallah çok güzel duruyor aracınız elinize sağlık :)

Trakya'dan gönderildi..

Geri
Üst Alt