Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon ilk video'm

- 48 -

Kayıtlı Üye
bu videoyu çektiğimde bu araçla şimdiye kadar hiç bu kadar yüklenmemiştim..yani araç her seferinde kesiye girdi..bu sizinle yaptığım bir konuşma vardı ya kaçta kesiye giriyor diye onu deniyordum..heyecandan 7 bin falan gibi gördüm..
şu aracın hızlanması daha iyi sebebi de kesiciye sokmuyorum..
not video iyi bir çekim değil..3 kişiydik urfaya giderken durduk ve bir deneme yaplım dedik

Hoş sesi var abi,ama videoyu çeken tırsmış biraz sanki:D

abi naptın sen hızın köküne kadar inmişsin şaka bi yana artık bu hız seni kesmesin bi şekil yap artık :D

zorda olsa 170 görmüş abi arabaa :D maşallahı var sesi güzel :eek:key:

ses dışarıdan dahada güzel geliyordur abi..ama emrenin dediği gibi kesmeyebilir artık :)

kaçak benzinle mi bu abi yoksa daha öncesinde mi çekti?

7k olmasının ımkanı yok abı benımkı yazılımlı 6700 flandı:) masallah

abi naptın sen hızın köküne kadar inmişsin şaka bi yana artık bu hız seni kesmesin bi şekil yap artık :D

evt kesimyor..ama son hızı görmedim

zorda olsa 170 görmüş abi arabaa :D maşallahı var sesi güzel :eek:key:

evt zor gördü o zaman benimle ilgili bir sorundu..şu an 180 çıkarken hiç zorlanmıyorum

ses dışarıdan dahada güzel geliyordur abi..ama emrenin dediği gibi kesmeyebilir artık :)

dışardan dinleme şansım hiç olmadı..ama içerdende gayet güze geliyor ses

kaçak benzinle mi bu abi yoksa daha öncesinde mi çekti?

video yu çekende metin hocamidur da?

yok öncesinde havaların güzel olduğu eylül sonu ekim başı gibi 95 shell

haris hoca çekti zaten beceremedi..çekmeyi metin hoca yanda oturuyordu sesi geliyor zaten o motorun sesine tav olmuş..bunlardan bi tanede ben kendime mi taksam diyordu..
bu hafta sonu senden ayrıldıktan sonra bir iki yapıştırdım akşam onu koltuğa

7k olmasının ımkanı yok abı benımkı yazılımlı 6700 flandı:) masallah

yok 7k değil zaten 6.5 k da kesmiş..o yola bakacam diye..aşağıya göz ucuyla baktığım dönemde..göremeyip 7 k diye bağırmışım..
eve gelince videoyu izledim olmadığını göründe videoyu o zamanlar paylaşmadım

Geri
Üst Alt