Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon için Satılık Eibach -3.5cm Orjinal SEAT SPORT YAY

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaçırdık desene :) daha Gürayın coiloverlara bugün baktım nese saglık olsun bereketini gör ;) volkan bu yaylar senin arçta takılıyken arka taraf inmişmiydi ön taraf gibi yoksa daha mı yüksekti son kararımı buna göre vercem ;)

arka taraf orjinale göre tabi ki iniyor..ama ön tarafla aynı inmiyor...arka hafif havada kaliyor...
-5lerle araba dümdüz oldu...düz bir yere park edince arkanin kalkmasi gibi bişey söz konusu değil..
yanliz timur sende ses sistemi falan da war ve şu an bile yayli gibi duruyo.. o yüzden 3.5 keser seni.

arka taraf orjinale göre tabi ki iniyor..ama ön tarafla aynı inmiyor...arka hafif havada kaliyor...
-5lerle araba dümdüz oldu...düz bir yere park edince arkanin kalkmasi gibi bişey söz konusu değil..
yanliz timur sende ses sistemi falan da war ve şu an bile yayli gibi duruyo.. o yüzden 3.5 keser seni.

tmm sağolasın.bakalım ya sana daha önce sormuştum biliyosun ama Güray dediki arka sende tesisat var ön havada kalkık olcak dedi ondada lpg vardı ufak tesisat ama çelişkide kaldım açıkcası benim agırlıkla onun agırlık bir mi diye :).ama 3,5 takıcam ya yeter ;)

ben çok yakın zamanda satacağım düşünürsen görüşebiliriz Timur

pm attım ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt