Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon için IPOD Bağlantısı!

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında 007 tarafından paylaşıldı.

1. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    http://www.seatonlinestore.co.uk/product/Dension_Gateway_100_ipod_Interface_ZGB000035592S
    Sonunda buldum..Aracın teybinde Ipod menusu görülebiliyor ve direksiyondan kumanda ediliyor..Fiyat çok iyi..Bizim Leonların teybinin model adını ve kodunu bilen var mı?Siparişi ona göre vericem..Bir de bunu nerde taktırabiliriz?Çalışma prensibi CD changer girişinden parçaları cd gibi algılaması üzerine kurulu..Iphone uyumlu aynı zamanda ve şarj da ediyor..

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    valla sonunda Kaan abi. !! :)

radyonun el kitapçığında yazmıyo mu marka model vs..

3. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Bir bulabilsem..

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bugun Erya'ya gitcem öğleden sonra çağrı atarsan Ahmet abiye sorarım Kaan abi..

5. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    abim sana bir şey söyliyeyim bende usb ipod girişi var orjinal.Ben ipod un içine girip şarkıları yönetemiyorum yani göremiyorum.Bana teyp ekranında görülen
    sadece 10 klasör veya parça mesela;1 inci parça 100 şarkı ard arda çalıyor 2.şarkı ıda aynı şekil böyle böyle gidiyor.Ekranda görünen isim hepsinde track 1 track 2.Ben bizim teyplerin o kadar akıllı olduklarını sanmıyorum o aparatı taksan dahi bilgin olsun.belki cd girişinden aldıgı için farklı olabilir diyecem sistem ama açıkcasıda ihtimal vermiyorum.bu yüzden sırf ana ünite taktırcam hatta sırf ipod için :D Zafer abiye söyle alırsan yardımcı olur nerde takcagın konusunda ;)

6. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
  7. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    ipodu hiç denemedim.. usb de görünüyor, ipod da görünmüormu şarkılar..

8. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    USB'den sonra anladim ki ipod baglantisina hic gerek yokmus..

9. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    :)

10. Seat_34

Seat_34 SCW Üyesi

9
    0
    1

Sayfayı Paylaş