Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon için Satılık Eibach -3.5cm Orjinal SEAT SPORT YAY

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aux

Kayıtlı Üye
http://www.sahibinden.com/satilik_eibach_3_cm_seat_leon_2006_ve_ustu_icin-46WQQaXQQ17546406WQQpXQQdisplayitem

1 sene boyunca 15.000km kullanılmış olan

ORJİNAL SEAT SPORT EİBACH YAY setim satılıktır.

Aracinizi -35mm indirir.

Ön-Arka toplam 4 adetten oluşur.

Seat'ın Lisanslı ürünüdür.

Aracınızı Garanti dışı bırakma ihtimali yoktur.

Faturası da beraberinde verilecektir.

2006 model ve üstü 1.4tsi,1.6 8v , 1.9tdi Leon 1P KASA kodlu araçlar için uygundur.

Fiyat:250 TL (orjinal lisanslı ürün olduğu için serviste sıfırının 450-500 tl arasında olduğunu servisi arayip teyid edebilirsiniz.)

Telefonla ulaşabilirsiniz.
0534 982 14 82

Hayırlı satışlar Volkan, sen sat sonra sıra bende :)

Hayırlı satışlar Volkan, sen sat sonra sıra bende :)

=) ozan 5liğe direk geç diyorum...yaşadiğimiz acabalar,düşündüğümüz şeyler tamamen zaman kaybiymiş..şu güne kadar nasil almadim diye hayretler içindeyim bugün..ilginç dumurlar yaşiyorum.

=) ozan 5liğe direk geç diyorum...yaşadiğimiz acabalar,düşündüğümüz şeyler tamamen zaman kaybiymiş..şu güne kadar nasil almadim diye hayretler içindeyim bugün..ilginç dumurlar yaşiyorum.

hehehe :)

masrafsınız bana sırf masraf :D

fotoğrafları merak ediyorum volkan yalnız...hayırlı olsun bu arada ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt