Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon için jant seçimi ?

• Konbuyu başlatan hakan16
  • Başlangıç tarihi
H

hakan16

Guest
Herkese merhaba ; iyi forumlar

2011 160 HP 1.4 TSİ OĞLUMA çok farklı ve gösterişli bir jant bakıyorum..arabayı gösteren jant olduğu için sizin yardımınıza ihtiyacım var..

birkaç model var aşağıda ama nasıl duru sizce ?

şimdiden teşekkürler

2nq9q4w.jpg

1rpth4.jpg

14b8461.jpg

bir diğeride bu Lenso üretimi 18 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 850 TL Mağazadan satılık sıfır - 128760969

Beyaza siyah jant tercihimdir karar sizin tabi siyah pek gosterisli gorunmesede ama laikin öyle dehildir
Siyah candir :)

Verdigin örnekklerin hepsini dışarıda sürekli görüyoruz,daha yaratıcı birşeyler secmeni tavsiye ederim..Renk olarakta Ceylanın dedigi gibi,siyah-füme üzerinde durabilirsin..

Verdigin örnekklerin hepsini dışarıda sürekli görüyoruz,daha yaratıcı birşeyler secmeni tavsiye ederim..Renk olarakta Ceylanın dedigi gibi,siyah-füme üzerinde durabilirsin..

ondan size sordum abim fikirleriniz için

bana denk gelirsen 18 jant olucak güzel bi resim at bi şekil bulurum ben o jantı.. :) :)

2nq9q4w.jpg

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Beyaza siyah jant tercihimdir karar sizin tabi siyah pek gosterisli gorunmesede ama laikin öyle dehildir
Siyah candir :)

haklısın ama bi gümüş gibi parlaması farklı oluyo yaaa
..mesela o siyah audi benim çok hosuma gitti.:):)

2nq9q4w.jpg

Siyah arabaya parlak jant iyidir ama beyaz leona siyah jant farklilik katiyor

Herkese merhaba ; iyi forumlar

2011 160 HP 1.4 TSİ OĞLUMA çok farklı ve gösterişli bir jant bakıyorum..arabayı gösteren jant olduğu için sizin yardımınıza ihtiyacım var..

birkaç model var aşağıda ama nasıl duru sizce ?

şimdiden teşekkürler

bir diğeride bu Lenso üretimi 18 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 850 TL Mağazadan satılık sıfır - 128760969

Üzerindeki jantları mat plasti dip kaplamayı düşündün mü kardeşim...

Plasti Dip İSTANBUL - Tolga Oto Tasarım ( VW PASSAT MAT SİYAH ) - YouTube

Audi jantları güzel yakışıyor Leona...Replikasını bulabilirsin. Birde konuyu yanlış bölüme açmışsın.. :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
resimleri ekleme zamanım yok fakat A8 veya cupra jant gerisi boş....bence tabii

ne jant takarsan tak linkini paylaştığın jantı sakın takma o nedir öyle ya

Geri
Üst Alt