Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon için öneriler..

ne alem adamsın ya faruğum, bu arada gözlerim bugün seni aramadı değil yani

900€ çok para Gökhan yahu, o paraya millet yatırım yapıyor haberin ola. 900€ 2000TLye geliyor nerdeyse, 1200$ yapar yada başka açıdan, o parayı işletip yazılımı bedavaya getirmek istiyorsan bana yakın dur :D:D:D:D

Abi kafayı bozdum,hanım hamile tek kapı araba işi zora girdi:D Ya bu arabada oynama yapacağım yada satıp TDİ fr alacağım ama onuda istemiyorum kasa değişecek diye,o yüzden bu arabada oynayayım biraz.:D

çok güzel bir karar aynen devam .. haddim olmayarak

Zafer abi işim bittiğinde aradım Cezmi abiyi parti bittimi diye, biz burdayız bi yarım saat dedi ama ben o sırada Dilovası rampasından Gebzeye doğru geliyordum yetişemedim yani. Bugün sabah 7den beri ekran başında ihale için keşifteydim yoğundum yani. Cumartesileri zor benim için akşam olmadığı sürece, ama pazar uygun zaman bulabiliriz.

senin gibi değerli adamlardan pek kalmadı arada bir görüşelim de feyz alalım usta özletme kendini

senin gibi değerli adamlardan pek kalmadı arada bir görüşelim de feyz alalım usta özletme kendini

abi senle geçen her zaman keyif, zevkle istediğin zaman görüşürüz abicim. Genelde cuma akşamları organizasyonlar oluyor sanki, cumartesi akşamları yada akşam üstü olursa bende katılabilirim zevkle.

mutlaka görüşelim kalabalık olsun paylaşalım dertleşelim hayatın ağırlığından birbirimizin güleryüzüne bakarak hafifleyelim ölücez ya ölücez ..

mutlaka görüşelim kalabalık olsun paylaşalım dertleşelim hayatın ağırlığından birbirimizin güleryüzüne bakarak hafifleyelim ölücez ya ölücez ..

işte buna şapka çıkartır ve alkışlarım abicim :eek::eek:key:

Şöle bişi var ses çok hoşuma gitti benim :)

Ben en iyisi Mustafa abinin yanına gideyim o birşeyler yapar egzos konusunda:)

Geri
Üst Alt