Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Hoparlör Aydınlatma

ben araç içindeki loş ışığı yetli buuyorum ama belki önler için değilde arka hoparlörlere yapılabilir bir durum bence,,,,

müziğe göre yanıp sönmese daha güzel ve birazdaha soft yansa iyi olurdu

Dikkat dağıtıcı abi bu. allah korusun dıkkatın dagılır kaza fln yaparsın. apaçi durmamış ama sırıtmış. :)

Sertaç görünüşte güzel, dikkat ve ilgi çekici fakat denildiği gibi eğer ki özellikle uzun yolda yapıyorsan arabayla ve özellikle de akşam ( gece ) yolculuğunda varsa belli bir saatten sonra dikkat dağıtır, göz alır, göz yorar...
Aman dikkat kardeşlik...

Öncelikle emeğine sağlık. Güzel bir çalışma olmuş fakat arkadaşların da söylediği gibi dikkat dağıtma olasılığı yüksek.

Sert@ç@ bu müziğin adı nedir kardeş???
Mesajı şimdi fark ettim
Ralvero - In My Bedroom
Ralvero In My Bedroom - YouTube

Öncelikle emeğine sağlık. Güzel bir çalışma olmuş fakat arkadaşların da söylediği gibi dikkat dağıtma olasılığı yüksek.

Sağolun ancak önceden de yazdığım gibi ışık ses seviyesi 16 civarında başlıyo ve arttıkça parlaklıkda artıyo
Yani o kadar gürültülü müzik dinlerken dikkatli kullanmak pek mümkün değil zaten

Geri
Üst Alt