Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Hoparlör Yardımı

Emre54

Kayıtlı Üye
Hayırlı akşamlar arkadaşlar 2010 Leon aracımız var on 2 kapıya yeni hoparlör almayi düşünüyorum bu leonlarin hoparlörleri kaç cm oluyor birde şunları al dediginiz varmı tavsiyesi olan uçuk rakamlar olmasın normal birşey oldumu yeter

Hayırlı akşamlar arkadaşlar 2010 Leon aracımız var on 2 kapıya yeni hoparlör almayi düşünüyorum bu leonlarin hoparlörleri kaç cm oluyor birde şunları al dediginiz varmı tavsiyesi olan uçuk rakamlar olmasın normal birşey oldumu yeter

@AdeM59 yardımcı olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bende 2012 leon sahibiyim,hoparlör boyutları 16cm bizim araçlarda. Orjinal dışı hoparlör takıcaksanız kesinlikle coaxiel hoparlör almayın alıcaksanız compenant takımı alın yoksa özellikle bass ları yarı yarıya kaybedersiniz.Birde ben şahsen doğrudan teybe takılmasını doğru bulmuyorum çünkü takacagınız farklı hoparlör muhtemelen daha güçlü olacagı için teybiniz tam anlamıyla besleyemiyecek yüksek seslerde kısma yapıcak o yüzden amfi destekli yapmanızı öneririm.

Trakya'dan gönderildi..

Geri
Üst Alt