Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Havalandirma Turbo Boost Montaj

Gayet güzel ve orjinal durmuş, ellerinize sağlık. Fakat iklimlendirmenin stabilitesi ile oynadığınızın farkında mısınız?

1.4 için Havalandırmayı kapatmaya Gerek Yok bununla Zaten Görüp Görebileceğimiz pic değer 0.9 bar.. fakat sizin araçta harbiden ihtiyaç bunun yanında yağ sıcaklıgı ve basınç ölçeride olsa tadından yenmezmiş.. iyi günlerde kullanın :eek:key:

Sensorler ellenmedi onu kastediyorum sol tarafin iklimlendirmesinde problem yok sadece surucu tarafi ufleme kanali kapali

İşte ben de onu kastediyorum. Kanalı kapamanız bile iklimlendirmenin dengesini zaten değiştirdi. Neyse güle güle kullanın.

İşte ben de onu kastediyorum. Kanalı kapamanız bile iklimlendirmenin dengesini zaten değiştirdi. Neyse güle güle kullanın.

Emin. Olun iklimlendirme " İklimlendirme terimi çoğunlukla soğutma ve iç havanın ısı konforu için neminin alınması, çoğunlukla soğutma yapılarak, işlemlerine atfedilir.Daha geniş bir anlamda, terim HVAC, ısıtma, soğutma ve havalandırma veya havanın durumunu iyileştirmek için dezenfeksiyon işlemleri için de kullanılır.[1] " dengesini bozacak birsey olsa idi oraya on/off butonu koymazlardi olsa olsa konforda azalma olur oda araci sadece ben kullandigim icin sorun deil ;) yinede tesekkurler

Geri
Üst Alt