Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon hakkında kafama takılanlar

2. Tazzikli suyu çok yakından tutturmayın , özellikle farlar ve aynalar (otomatik olduğu için) , sünger yerine benim tavsiyem mikrofiber eldivenler vardır araç yıkamak için ele takılan onla yıkamanız daha doğru olur.(sünger gibi taşı içine emin yıkarken çizme)
6.ilk 1000 km ;
-Aracın maksimum hızının 2/3 ünden yüksek hızlara çıkmayın
-Seri hızlanma yapmayın
-Yüksek motor devirlerinden kaçının
1000-1500 km ;
-Hızı kademeli olarak maksimum hız ve devire kadar çıkarılır.

arkadaslar aracı yenı aldım bı kac sey kafama takıldı bende sızlerden yardım alayım dedım sımdıden cevap veren tum arkadaslarıma tesekkur ederım

1)_arkadaslar kalorıfer nasıl acılıyor

2)_arabayı yıkıycam tazyıklı suyla yıkasam sıkıntı olmaz sanırım bırde sungerlemı yıkayayım

3)_http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-brembo-kabartma-li-yag-hortum-lu-kaliper-kapagi-kirmizi-106102909/detay
lınktekı kalıper kapakları sızce nasıl taksam sıkıntı yasarmıyım kullanan arkadaslar onerırlermı acaba

4)_spoılerı dısardan alsam adanada onerıcegınız taktırabılecegım bıryer varmı(bu soru adanadakı arkadaslara gelsın )

5)_bıde yenı arabayı calısırken stop etmek sıkıntı yaratırmı vıtesteyken bugun bı kackez stop ettımde:)

6)_son sorumda rodaj suresı boyunca arabayı nasıl kullanmalıyım kullanım kıtapcıgı turkce olmadıgı ıcın anlamıyorum kusuruma bakmayın

1- Ac Tuşu sönükken kaloriferde demektir AC yanarken Klimada..
2- Tabancayı 15 cm den daha fazla yaklaştırma kaportaya süngerle yıkarken aracın üzerinde kalın kir tabakası olmamasına dikkat et:eek:key:
3- Sıkıntı olmaz Kaliper kapagı Hoş duruyor ama sahici durmuyor bence, ve ileriki Kilometreler ve uzun yollar için Balata tozu toplaması ve ısınan balatanın sogumasına engel olması gibi sıkıntılara yol açar..
4- Mümkün oldugunca ettirmemeye çalış zaten arabada hill holder var yokuşlarda biraz daha gazlı kalkmaya çalış:eek:key:
5- Rodaj Süresi Yok yeni araçlarda ama genede tüm parçaların birbirine alışabilmesi için ilk 2k km de aracı 4k Devirin üzerine çıkartma 1k devirin altınada düşürme vitesteyken, ilk Çalıştırma ve son Stoplarda en az 1.5 dakika bekle araç çalışır vaziyette.. Ve sık sık yagını kontrol et:eek:key:

Geri
Üst Alt