Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon hakkında kafama takılanlar

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar aracı yenı aldım bı kac sey kafama takıldı bende sızlerden yardım alayım dedım sımdıden cevap veren tum arkadaslarıma tesekkur ederım

1)_arkadaslar kalorıfer nasıl acılıyor

2)_arabayı yıkıycam tazyıklı suyla yıkasam sıkıntı olmaz sanırım bırde sungerlemı yıkayayım

3)_http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-brembo-kabartma-li-yag-hortum-lu-kaliper-kapagi-kirmizi-106102909/detay
lınktekı kalıper kapakları sızce nasıl taksam sıkıntı yasarmıyım kullanan arkadaslar onerırlermı acaba

4)_spoılerı dısardan alsam adanada onerıcegınız taktırabılecegım bıryer varmı(bu soru adanadakı arkadaslara gelsın )

5)_bıde yenı arabayı calısırken stop etmek sıkıntı yaratırmı vıtesteyken bugun bı kackez stop ettımde:)

6)_son sorumda rodaj suresı boyunca arabayı nasıl kullanmalıyım kullanım kıtapcıgı turkce olmadıgı ıcın anlamıyorum kusuruma bakmayın

burak rodaj süresin ce arabayı yüksek devirli kullan bu biraz cebini yakacak ama olsun.

arabayı tanzikli suyla yıkarsan bişey olmaz ama çizilmemmesi için sünger degilde yumuşak bezlerden kullan

kaloriferi açmak için off basarsan açılır artı eksiye basarsanda açılır pervane resmi var

burak rodaj süresin ce arabayı yüksek devirli kullan bu biraz cebini yakacak ama olsun.

arabayı tanzikli suyla yıkarsan bişey olmaz ama çizilmemmesi için sünger degilde yumuşak bezlerden kullan

kaloriferi açmak için off basarsan açılır artı eksiye basarsanda açılır pervane resmi var

tesekkurler dostum off ta oldugu zamn sıcak olunca nasıl saguga alabılırım pekı bıde ben 1500-2000 devır arasında kullanıyorum bu kullanım yanlısmı

off bastıgın zaman açılır sıcak sogukt yuvarlak dügmeleri çevirdigin zaman sıcaklık dereceleri çkar 20.21 22 23 vs komple saga çevirirsen sonuna kadar sıcak olur sonundada hı yazar eger sola çevirirsen soğuğa dogru gider es sonu tam soguktur
1500 2000 devir rodaj süresince iyi degil 3000 üstüne çıkman lazım rodaj süresi bitin cede 2000 2500 ideali ben öyle yapıyorum

burakcığım kalorifer eccon yazısına basarsan devreye girer econ yazısı olmazsa klimada çalışır.derecesini eksi artı tuşları ile ayarlarsın.
stop ettirmek normalde de zararlıdır ama sıfır araçta bu çoğalır mı tam bilmiyorum.
1500 2000 devirde kullanım hatalı değil ama araç sıfır olduğu için daha da devirli kullanmam iyi olur.
klima işini daha da çözemezsen yarın adana dayım yardımcı olabilirim.
spoiler için prof tunıng var kürşaat bey şakirpaşa itfaiyesi karşısında işçiliği güzeldir değerlendirebilirsin.

Ben önemli birkaç soruna şöyle yanıt vereyim:

2) Arabayı yıkama konusunda şu linkten yazdığım uzun yazıyı okursan faydası olabilir: http://www.seatclubworld.com/arac-d...uma-82/boya-koruma-hakkinda-18210/#post499606

3) Bu kaliper kapakları imitasyon, hafif, makyaj amaçlı şeyler. Düzgünce yapıştırırsan (veya vidalarsan) bir sorun yaşamazsın.

5) Arabayı vitesteyken stop etmekle neyi kastediyorsun? Araç DSG mi?

6) Yeni araçların rodaj süresi çok kısadır. Dikkat etmen gereken şey dip gaz yapmamak, özellikle düşük viteslerde ve kalkışlarda aşırı devirden (5000 üstü gibi) kaçınmak. Ayrıca vitesleri eşdeğer oranda kullanmak. Benzinli bir araç için 1500-2000 devirde vites atmak çok erkendir. Aracı boğarsın, motora zarar verirsin. Çok bilinen bir yanlıştır bu. "Erken vites atmak aracın ömrünü uzatır" der bilmeyenler. Öyle birşey yok, tam tersi 1500 devirde benzinli araçta vites atmak oldukça zararlıdır. Tavsiyem 3000 devrin altında vites değiştirme. Benzinden edeceğin kar sonradan mutlaka cebinden çıkar.

burakcığım kalorifer eccon yazısına basarsan devreye girer econ yazısı olmazsa klimada çalışır.derecesini eksi artı tuşları ile ayarlarsın.
stop ettirmek normalde de zararlıdır ama sıfır araçta bu çoğalır mı tam bilmiyorum.
1500 2000 devirde kullanım hatalı değil ama araç sıfır olduğu için daha da devirli kullanmam iyi olur.
klima işini daha da çözemezsen yarın adana dayım yardımcı olabilirim.
spoiler için prof tunıng var kürşaat bey şakirpaşa itfaiyesi karşısında işçiliği güzeldir değerlendirebilirsin.

ozamn ben aracı 2500 -3000 devrıde kullanayım murat abı dedıgın yerde spoıler fıyatı hakkında bılgın varmı boyalı olarak varsa pm atarsan sevınırım

ozamn ben aracı 2500 -3000 devrıde kullanayım murat abı dedıgın yerde spoıler fıyatı hakkında bılgın varmı boyalı olarak varsa pm atarsan sevınırım

SEAT LEON SPOİLER FİFTY TUNİNG - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 78049619
ben burdan almıştım dostum boyasını da kadirli de yaptırmıştım.dediğim yerde büyük ihtimal vardır ama fiyat konusunda bilgim yok
537 962 8061 rehberde tuning diye kayıtlıymış sanırımsam buydu ismi kürşat ara istersen

rica ederimm. cuma gece geldim kardeşim.yarın gece dönerim.
bu arada 2007 sport up var bende çevrende düşünen olursa paslaşalım.:)
veee ıphone 3 gs arıyorum sıfır bulamadım. temiz bişleler varsa paslaşalım.:)

Geri
Üst Alt