Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon H7 halojen far\H1 sis farı hakkında yardım!!

osram nightbreaker kullananlardan foto alabilirmiyiz acaba ne kadar bedeli bunun teşekkürler

cahilliğimi mazur görün arkadaşlar.şimdi ben bu bahsettiğiniz markalardan bir ampulu alsam farlara taksam sorun yaşamazmıyım.arıza ışığı vs...bu nightbreaker genelde memnun olunan bir ürün sanırım...

cahilliğimi mazur görün arkadaşlar.şimdi ben bu bahsettiğiniz markalardan bir ampulu alsam farlara taksam sorun yaşamazmıyım.arıza ışığı vs...bu nightbreaker genelde memnun olunan bir ürün sanırım...

Normal ampullerde arabalar arıza lambası yakmazlar .Ancak led gibi yane bilgisayar beyniyle çalışan ampüllerde sorun yaşarsanız ama xenonda artık bir aparatla sorun ortadan kalkıyor...

Peki sislere xenon taktırdığımızda dönüşe duyarlılığı gidio mu ?

İlk once donuse duyarlılıgı ıptal ettıreceksın sonra xenon ıslemı uygulayacaksın ben ole bılıorm yanlısım varsa duzeltın..

Geri
Üst Alt