Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon H7 halojen far\H1 sis farı hakkında yardım!!

ama en azından sislere xenon taksaydınız bence,ztn önünü göstermekten ziyade görsele yönelik bi olay..

007 nickli Kaan Özturhan arkadasımızın ımzasındakı aracının park ampullerınden ıstıorm...Mesajımı gorurse yazsın lutfen :)
Burakcim selamlar. servisten temin ettim ben..hatta onlar takalim dediler..Toureg icin park lambasi dedigin zaman daha beyaz yanan parlak yanan park lambasi olarak veriyorlar...gayet de parlak yaniyor..cifti 7 liraydi..

http://img810.imageshack.us/g/1406062242.jpg/
nsl yanacağınıda burdan görebilirsiniz,ilk 3foto philips diamond vision,4ncü foto monza 6000,5.6.7nci foto mtec 8000,son foto pink xenon...

ne bileyim aslında karasızım uzunlara da takabilirim. neden diyeceksen bi kaç forum da okuduğuma göre beyaz ampuller siste çok yetersiz kalıyor sarılara göre. adı üstünde bu da sis farı o yüzden orjinalleri kalsın diye de düşünüyorum bi yandan

abi sislere ne takarsan tak ztn ne sisli havada ne normal havada önümü göreyim mantığı ile gitme öyle birşey yok:) farlara bence mtec 8000kullan bugüne kdr taktığım en güzel xenondu ve hala mtec 8000 var farlarımda.sisler ise dediğim gibi bence sadece görsellik ve bu sebepten keyfin ne istiyosa gözüne hangisi güzel gelcekse onu tak.mesela hepsinden sıkıldım pembe xenon taktım:)bundan sonra bakıcaz...unutma ki mtec le önünü göremediğin normal veya sisli havada,sis farıyla hiçbişe görmeyeceksin.sadece adı sis farı...

abi sislere ne takarsan tak ztn ne sisli havada ne normal havada önümü göreyim mantığı ile gitme öyle birşey yok:) farlara bence mtec 8000kullan bugüne kdr taktığım en güzel xenondu ve hala mtec 8000 var farlarımda.sisler ise dediğim gibi bence sadece görsellik ve bu sebepten keyfin ne istiyosa gözüne hangisi güzel gelcekse onu tak.mesela hepsinden sıkıldım pembe xenon taktım:)bundan sonra bakıcaz...unutma ki mtec le önünü göremediğin normal veya sisli havada,sis farıyla hiçbişe görmeyeceksin.sadece adı sis farı...

eyv. şimdilik şunları bi takayım ilerki zamanlar da bakarız. zaten merceksiz xenon takma taraftarı değilim bunun için de iyi bir bütçe lazım şimdilik bunlarla yetineğim :)

2008 model leonuma xenon taktırmaktan vazgectım mercek olmadıgı ıcın yakısmayacagını dusundum..Ve kısalara va sıs farlarına philips diamond vision taktırmayı dusunuorm..Siz tecrubelı arkadaslarada bıkac sorum olacak cevaplarsınız sevınırım.
1)philips diamon vision'u tavsiye edıormunuz? (xenon kadar olmasada xenon u anımsatıor dıe okumustum)
2)tavsiye edecegınız daha guzel ısık veren baska bı ampul varmı? (bosch xenon blue\ostram nightbreaker..)
3)Son olarak ampullerımı degıstırdekten snra sarı parklar cok sırıtacak onlarıda degıstrmem gerekecek,o yuzden arıza ısıgı yakmayan farlarımla uyumlu parlak beyaz park ampulu markası veya lınkı verırsenız cok sevınırım arkadaslar.Yardımlarınız ıcın sımdıden sagolun.

Benim Leon un sislerde philips diamond vision var ve park+sisleri açtığım zaman yolda ufak bir aydınlanma dışında bir ışık görünmüyor.. rengi maviye kaçan bir beyaz olduğu için siste zaten hiç görüntü yok... ama dışardan bakınca xenon dersin yani o kadar güzel görünüyor rengi... Hatta siteden bazı arkadaşlar bile xenon taktırdım sanmıştı:)

Farlarımda serviste taktırdığım beyaz ampuller vardı osram diye biliyordm ama sanırım mtec.. onunda ömrü bitti:) şimdi ben Osram Nightbreaker ile değiştireceğim umarım iyi sonuç verir... gelişmeleri paylaşırım...

Size tavsiyem içerden sağlıklı görüntü almak ve güvenli bir sürüş düşünüyorsanız orjinal sarı ampulleri biraz daha kuvvetli ama beyaza çok kaçmayan bir ampulle değiştirin... Gözlerimiz doğal güneş ışığına alışkın olduğudan maviye kaçan soğuk ışıkta görüşümüz düşer...

1)philips diamon vision'u tavsiye edıormunuz? (xenon kadar olmasada xenon u anımsatıor dıe okumustum)

Diomandı tavsiye etmem yolu göstermez sadece görüntüdür oo ...

2)tavsiye edecegınız daha guzel ısık veren baska bı ampul varmı? (bosch xenon blue\ostram nightbreaker..)

Sana xenon olarak Phılıps 4300 xenonlar var sarıyla beyaz arası yanar hiç bir sıkıntıda çekmezsin yolu gayet iyi görürsün .Ampul olarakta Crsytal Visionı Tavsiye ederim....

3)Son olarak ampullerımı degıstırdekten snra sarı parklar cok sırıtacak onlarıda degıstrmem gerekecek,o yuzden arıza ısıgı yakmayan farlarımla uyumlu parlak beyaz park ampulu markası veya lınkı verırsenız cok sevınırım arkadaslar.Yardımlarınız ıcın sımdıden sagolun.

Philips :)

Yardımcı olabiliysem ne mutlu bana :)

Arkadaşlar herkese selam. Kafam karıştığı için biraz zamanınızı alacağım kusura bakmayın. Zaman ayırdığınız içinde şimdiden teşekkür ederim.

2011 Leon 1.2 TSI sahibiyim. Şu an için aracıma sadece kolçak ilavesi yaptım ve birde Rns510 siparişim var yurt dışından. Farlar konusunda biraz yardım isteyeceğim. Xenon taktırmak istemiyorum. Ama şu an ki sarıların performansından memnun değilim. Kısalara, uzunlara ve sislere olmak üzere mümkünse beyaz, aydınlatması iyi olan ampul almak istiyorum. Bu konuda hiçbir fikrim olmadığı için yardımlarınızı rica edeceğim.

Arkadaşlar herkese selam. Kafam karıştığı için biraz zamanınızı alacağım kusura bakmayın. Zaman ayırdığınız içinde şimdiden teşekkür ederim.

2011 Leon 1.2 TSI sahibiyim. Şu an için aracıma sadece kolçak ilavesi yaptım ve birde Rns510 siparişim var yurt dışından. Farlar konusunda biraz yardım isteyeceğim. Xenon taktırmak istemiyorum. Ama şu an ki sarıların performansından memnun değilim. Kısalara, uzunlara ve sislere olmak üzere mümkünse beyaz, aydınlatması iyi olan ampul almak istiyorum. Bu konuda hiçbir fikrim olmadığı için yardımlarınızı rica edeceğim.

İlla beyaz istiyosan Philipsin CrystalVision die bir ürünü var onu tavsiye edebilirim ben kullandım memnun kaldım baya ...

Geri
Üst Alt