Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon H7 halojen far\H1 sis farı hakkında yardım!!

Cunku arıza ısıgı ykıyormusda flnda fılanda ugrasmak ıstemıorm kardesım..kıbrısta okuorm bızım orda bı xenon lambayı 60tl ye degıstırıolar gecen senekı aracımda 3 defa degsıtrdım...180tl m uctu gıttıı :S

Sislere; Philips H1 Crystal Vision 4300K takan varmı nasıl aydınlatması takması kolaymı? arıza ışığı yakıyormu? kendimiz takabilirmiyiz?

Cunku arıza ısıgı ykıyormusda flnda fılanda ugrasmak ıstemıorm kardesım..kıbrısta okuorm bızım orda bı xenon lambayı 60tl ye degıstırıolar gecen senekı aracımda 3 defa degsıtrdım...180tl m uctu gıttıı :S

O sorun halledildi. Mtec ve Twin'in bir modelinde sorun çıkarmıyor. Bir de Serbay'ın taktığı bir model. Twin'in bi-xenon fiyatı 350TL kdv dahil. Kısmet olursa ben yaz sonu yaptırmayı düşünüyorum.

ingiltereden sipariş verdiğim Osram Night Breaker Plus'larım bugün geldi. yalnız H7 ler geldi H1 leri de bekliyorum. ikisi birden takmayı düşünüyordum ama dayanamayıp H1 ler gelene kadar H7 leri takabilirim. bunu kendim takabilir miyim ve taktıktan sonra herhangi bir ayar falan gerekiyor mu arkadaşlar

ingiltereden sipariş verdiğim Osram Night Breaker Plus'larım bugün geldi. yalnız H7 ler geldi H1 leri de bekliyorum. ikisi birden takmayı düşünüyordum ama dayanamayıp H1 ler gelene kadar H7 leri takabilirim. bunu kendim takabilir miyim ve taktıktan sonra herhangi bir ayar falan gerekiyor mu arkadaşlar

Çok rahat takabilirsin H7leri. Far ayarı gerekmiyor. H1ler için sislerin olduğu ızgarayı sökmen gerekiyor benim bildiğim. Sökebilirsen o da çok kolay.

Çok rahat takabilirsin H7leri. Far ayarı gerekmiyor. H1ler için sislerin olduğu ızgarayı sökmen gerekiyor benim bildiğim. Sökebilirsen o da çok kolay.

teşekkür ederim. o zaman sisler için işim zor yani :( olmadı uzunlara takarım ne yapalım

çok rahat çıkıyo sislerde sıkıntı yapma.tek vidası var sadece onu sök ızgara oldugu gibi geliyo.farlardan daha basit inan:)

çok rahat çıkıyo sislerde sıkıntı yapma.tek vidası var sadece onu sök ızgara oldugu gibi geliyo.farlardan daha basit inan:)

walla araç yanımda olmadığı için inceleme şansım yok. gerçi H1 lerde henüz gelmedi yarın gelir diye umuyorum. eve gidene kadar da hava kararıyor artık haftasonu takarım H1 leri de

peki bu vida ızgaranın nereside kalıyor. tampon arkasında değildir inş.

eğilip sislerin ızgarasını inceleyin mutlaka görüceksiniz,yani dışarda kalıyo.ayrıca farlardan daha geniş bi alanda çalışıyosunuz sislerde ve bundan dolayı free:)

Geri
Üst Alt