Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon H7 halojen far\H1 sis farı hakkında yardım!!

leon48

Kayıtlı Üye
2008 model leonuma xenon taktırmaktan vazgectım mercek olmadıgı ıcın yakısmayacagını dusundum..Ve kısalara va sıs farlarına philips diamond vision taktırmayı dusunuorm..Siz tecrubelı arkadaslarada bıkac sorum olacak cevaplarsınız sevınırım.
1)philips diamon vision'u tavsiye edıormunuz? (xenon kadar olmasada xenon u anımsatıor dıe okumustum)
2)tavsiye edecegınız daha guzel ısık veren baska bı ampul varmı? (bosch xenon blue\ostram nightbreaker..)
3)Son olarak ampullerımı degıstırdekten snra sarı parklar cok sırıtacak onlarıda degıstrmem gerekecek,o yuzden arıza ısıgı yakmayan farlarımla uyumlu parlak beyaz park ampulu markası veya lınkı verırsenız cok sevınırım arkadaslar.Yardımlarınız ıcın sımdıden sagolun.

Osram NightBreaker kullanıyorum çok memnunum aydınlatması çok iyi.. Daha önceki aracımda 8000K xenonlar vardı.. Onları aratmıyor hatta 8000K olduğu için yağmurda görüntüsü azalıyordu yağmurda OSRAM daha iyi aydınlatıyor :) Çok beyaz değil ama aydınlatması çok iyi ;)

Peki park ampulu ne kullnıosn Murat kardesm?Orjinallerimi var ustnde

bence park ampullerini sinyaller gibi turuncu al, amerikan park gibi çok hoş duruyor:eek:key:

007 nickli Kaan Özturhan arkadasımızın ımzasındakı aracının park ampullerınden ıstıorm...Mesajımı gorurse yazsın lutfen :)

bir de ben bir şey sorayım makyajlı leonların sislerinde ne ampul kullanılıyor bilen var mı

Bencede eğer xenon kullanmayacaksan osram night breaker kullanabilirsin

philips dıamond vısıon kullanan yok m arkadaslar?osram nıght breaker hafıf sarımsı yanıyormus dıe duydum .bı arkadas denemıs resmlerı koymus sıteye

ben bugun aracıma phılıps crystal vision 4300k taktırdım ve ınanılmaz memnun kaldım aksam cok guzel bır aydınlatması var ayrıca yagmurda camurda gorusunu hıc azaltmıyor ve sarı far dan emın ol cok daha ıyı bır performans verıyor bu aksam ılk defa onumu gordugumu anladım ayrıca diamond vision için de iyi diyolar ama yagmur da performansı hıc ıyı degılmıs dıye duydum crystal visionu arastırmanı tavsıye ederım park lambalarım turuncuydu zaten yeni ampullerımle cok sık durdular :)

Geri
Üst Alt