Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon (Golf GTİ) Orjinal Krom Pedal Seti DSG (Resimli)

arkadaşlar serviste taktırın ancak dikkat edin orjinal gaz pedalını sökmek için özel bir aparat lazım çoğu servis bunu bilmiyor eline tornavidayı alıp ya Allah girişiyorlar oysaki içinde çıkan klavuzda aparatı gösteriyor ayak dayama için de tırnakların geçeceği yerler halı dan kesiliyor bvir vida ile cuk oturuyor

bilginize

Bende bugün sahibinden de satan satıcıdan siparis verdim..kendim takarım diye düşünüyorum olmadı Erya ya muraacat:)

Pedal seti bugün geldi..taktiran arkadaslar nereye taktirdigini yazabilirler mi?Erya serviste taktiran varmı acaba?

uyar tabi niye uymasın ama monza yı pek tavsiye etmem onun yerine momo alsan çok daha kaliteli olur benim görüşüm

uyar tabi niye uymasın ama monza yı pek tavsiye etmem onun yerine momo alsan çok daha kaliteli olur benim görüşüm

Kalitesinin bende çok olcagını sanmıyorum momo biraz daha pahalıdıır. momo almak istesem bu seferde orginalini alıyım dicem bana 200 tl ye mal olcak

Geri
Üst Alt